folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Güvenliğine Giriş
linefolder Crack Veya Serial Cok Önemli Bakın Lutfen

Crack Veya Serial Cok Önemli Bakın Lutfen

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    qwert
    qwert's avatar
    Erkek

Arkadaslar Elimde Atomic Email Hunter programının 3.20 versiyonu var bunun carack veya serialini bulmam gerekiyor. Çok önemli birsey aksama kadar bitirmem gereken bir is var ve bu program gerekiyor. Serial arattırdım fakat 3.12 versiyonunkini buluyorum serialini buldugum 3.12 versiyon programı aradım fakat bu sefer de onu bulamadım. Bana yardımcı olursanız sevinirim.

Tesekkurler.

imza
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Micro_Chipci
    Micro_Chipci's avatar
    Erkek
    crackc.cd yi dene

/-/-/Micro_Chipci\-\-\
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    qwert
    qwert's avatar
    Erkek

Arkadaslar yardımcı olacak kimse yok mu?

Suan aktif konularda en yüksek görüntülenen konu hangisi biliyor musunuz? 450 ye yakın gösterimle Msn Space oylamasında bana oy verin diyen bir arkadasın.. Gösterimin bu kadar fazla olmasının sebebi nedir sizce? Cevabı basit konuyu acan kişinin kız olması..

Gecenlerde yine bir kız bana mp3 indirebileceğim bir site söyleyin diye konu acmıs ve 4 5 sayfaya uzayan bir konu haline gelmisti..

Bu olanlar forumun suan ne hale geldiğinin en belirgin göstergesi. Gecen bir arkadas buraya gelip forum hakkında birseyler yazmıstı "yeni seyler üretilmiyor, hep geyik, hep öylesine seyler, yıllar önce tahribatta neler varsa aynısı hala duruyor" diye elestirmisti.. Sonrasında saygıdeger site üyeleri acaba bu cocugun elestirilerinde bir haklılık payı var mıdır? Gercekten bize güvenen ve bu foruma gelen insanlara daha fazla seyler veremez miyiz? Cunku onlar daha fazla seyler bekliyorlar diye dusunmek yerine hurraa herkes birden cocuga saldırmıs ve begenmiyorsan gelme lan ile baslayan cümleler kurmustunuz.. Belki bu elestiriyi yazan kişinin kullandıgı dil cok hos degildi ve kufurlu seyler iceriyordu. Belki de bu yuzden böyle karşılanmıstır.. Ama uzun lafın kısası burada sadece bayanlara mı yardım ediliyor? Veya bir bayan nicki alıp mı sorular sorulmalı? Burası forumsa forumun mantıgı nedir ve gercekten burayı kurarken düşlediğiniz şeylerle şuanki durum aynı mı bunu hic dusundunuz mu?..

Neyse bosverelim boyle konuları da "ee yok mu msn'de webcam acan biz kız, msn adresini bulup muhabbet edelim"..

imza
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

arkadaşım tahribat döküman arşivinden code cracking e giriş yazısı var HolyOne nin ben o döküman sayesinde baya bir programın serial yada crack ine gerek duymadan full sürüm yaptım...istersen bi bak.oraya

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ertan
    ertan's avatar
    Erkek

Bunu buldum.Eğer diğerini de bulursam gönderirim.İnşallah işine yarar.O kız meselesine gelince sonuna kadar hak veriyorum sana.

Atomic Email Hunter 3.12 serial number:ATLK-4052477681-3830251844-3528739276

Bundan sonra sadece insan olanlarla muhattap olacağım.. Ona göre karşıma gelin...
Toplam Hit: 2067 Toplam Mesaj: 5