Crocodile Technology 504

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    enter
    enter's avatar
    Erkek
    arkadslar "Crocodile Technology 504" programı bu elektrik devrelerini cizip calısıomu die kontrol eden program elinde olan link atarsa sevinirim

Her akşam yatmadan önce Tanrı"ya bana bir bisiklet vermesi için dua ederdim. Bir gün Tanrı"nın çalışma tarzının bu olmadığını anladım. Ertesi gün gittim ve kendime yeni bir bisiklet çaldım ve her akşam yatmadan önce Tanrı"ya günahlarımı affetmesi için dua ettim. Al Capone
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    electronic wordbench kullan
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    enter
    enter's avatar
    Erkek
    link varmı

Her akşam yatmadan önce Tanrı"ya bana bir bisiklet vermesi için dua ederdim. Bir gün Tanrı"nın çalışma tarzının bu olmadığını anladım. Ertesi gün gittim ve kendime yeni bir bisiklet çaldım ve her akşam yatmadan önce Tanrı"ya günahlarımı affetmesi için dua ettim. Al Capone
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ertan
    ertan's avatar
    Erkek

CrocoClips workbench 'e benzer bir dizayn programı 308KB
    EasySIM eğitici elektronik devre simulasyon programı
    Edison 4.0 demo yüksek teknoloji mühendisliği ve eğitimi yazılımı. elektronik,fizik ,multimedya ve 3D grafikler 6,62MB
    elektornik workbench 4.1 elektronik dizayn programı 4.1 sürümü
    2.2MB
    elektornik workbench 5.1 elektronik dizayn programı 5.1 sürümü 4.42MB
    elektronik workbench layout 5.2 elektronik dizayn programı layout 5.2 sürümü 9.16MB
    elektronik workbench 5.2 (Tam Sürüm)

..........................................

Daha bir sürü programa burdan ulaşabilirsin

http://www.supermp3.org/showthread.php?t=156392&highlight=elektronik+programlar

Bundan sonra sadece insan olanlarla muhattap olacağım.. Ona göre karşıma gelin...
Toplam Hit: 1063 Toplam Mesaj: 4