Cryptolocker, Teslacrypt

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xxjokerxx
    xxjokerxx's avatar
    Erkek

http://www.cozumpark.com/blogs/gvenlik/archive/2016/01/17/teslacrypt-sifrelenmis-dosyalarin-cozum-islemleri.aspx

bu sitede belli uzantıları çözmeyi adım adım anlatmış

bana en yeni versiyonu bulaştı uzantı .mp3 bir dosya çözme hakkı veriyor bana olmazsa olmaz 3 dosya lazım internette aradım bulaşıp yardım isteyenler vardı onların verdiği linkleri kontrol ettim bir dosyayı çözmeyenlerinkileri kullandım işimi gördüm

ama nasıl bulaştı hala bilmiyorum beyler dosyalarınızı koruyun cok kötü oluyor insan.

okmam yazmam yok möhür yada barnak bassam olmamı
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gokcan
    gokcan's avatar
    Erkek

İçi boş bir word,excel dosyası açtın mı son dönemlerde her hangi bir yerden gelmiş olabilir. Mail kontrolu mutlaka yap. Hotmail önlem aldı attach silinmiş olabilir.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SweetyVolty
    SweetyVolty's avatar
    Homo

evlat acısı yeminle ya. anti falan yok muydu peki? ben de comodo yükledim ama yüklediğim herşeyi sandboxa atıyordu ve herhangi bir klasöre basınca içindekileri görmem yarım dakika aldığı için kafayı yedim sildim ayrıca laptop da eski olunca. şimdi bir yedek alayım dedim haricide ne kadar gereksiz eski oyun moyun ne varsa temizledim pcdeki şeyleri atacağım..

Çok sıkılıyom
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Falcon nickli  müride bi ulaş istersen. 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek

Gitti 500TL 

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
Toplam Hit: 2363 Toplam Mesaj: 5
cryptolocker teslacrypt