folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Siteleri
linefolder Ctrl+F Komutu İçin Gelişmiş Özelliklere Sahip Tarayıcı Eklentisi Arıyorum?

Ctrl+F Komutu İçin Gelişmiş Özelliklere Sahip Tarayıcı Eklentisi Arıyorum?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tuzlu Kahve
    EricNorthman
    EricNorthman's avatar
    Erkek

Durum şöyle ki ; 

Tek seferde 34 sekme açıyorum. 
    Açtığım 34 sekmenin hepsinde metin editörü mevcut.
    Bu editörün içerisinde hatalar söz konusu oluyor. 

Bunlar "strong>" " / P> " " < " > " / " >" 

Gibi tırnak içerisinde yer alan ve genelde, /, >, < bu karakterlerden oluşan hatalar. 

Ctrl+F komutuyla bu iş çok zor, inanılmaz zaman harcamakta, tahmini bir 34 sekmeyi bitirmek 1 saati buluyor. 

-------------------------------------------------------------

Bunun yerine, chrome, mozilla, opera fark etmez bir eklenti olsa
    /, >, < şu karakterler girili olsa ve BUL + Değiştir komutu uygulayıp bunları oradan yok etsem diye düşündüm. 
    Not ; Karakterler eklentiye girilecek, tek tuşla ayrı ayrı bunları toplu bir şekil de bulacak. Tek tuşla toplu delete yapıcak değiştir yapıcak.
    Editör'ün kendi bul özelliği mevcut, lakin her bir karakteri bul ve sil demek daha zor. 

Ama böyle bir eklenti var mı bilmiyorum araştırdım ya doğru araştıramadım, yada yok. 

Varsa öneriniz çok iyi olur. 

EricNorthman tarafından 20/Mar/23 22:39 tarihinde düzenlenmiştir

Bu plandan niye profil resmi değişmiyor
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    angels_demos
    angels_demos's avatar
    Erkek

regex ile arama yapsan? her tarayıcının regex eklentisi var sanıyorum

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    end
    end's avatar
    Erkek

Vimium kur geç :)

0x0480 takilin madem ﷽﷽﷽
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tuzlu Kahve
    EricNorthman
    EricNorthman's avatar
    Erkek
    angels_demos bunu yazdı

regex ile arama yapsan? her tarayıcının regex eklentisi var sanıyorum

Chrome için denedim de sanırım derdime çağre olmuyor. 

5 temel karakter var diyelim kısaca, 5 temel karakteri tek tuşla bulup tek tuşla hepsini değiştir demesi gerekiyor. 

Normalde ise, önce bunu / aratıyorum editörün tarama kısmından tümünü değiştir diyorum.
    Sonra < bunu aratıyorum tümünü değiştir diyorum. 
    Sonra > bunu aratıyorum tümünü değiştir diyorum.
    Sonra / bunu aratıyorum tümünü değiştir diyorum
    Diye diye gidiyor. 

Hem karışık bir mesele hemde nasıl çözücem bulamadım valla 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tuzlu Kahve
    EricNorthman
    EricNorthman's avatar
    Erkek
    end bunu yazdı

Vimium kur geç :)

Oneymiş ki bir bakayım hemen 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek

Ufak bir chrome eklentisi yada tempermonkey eklentisi yaz hocam. En kolay bu olur sanki.

Textarea'nın içindeki yazıda aratsın, değştirsin. js ile yapılır bu dediklerin.

--

tampermonkey scripti yazsan, her sekmeye gidip sağ tık, click yaparak çözersin

sekmeyi değiştir, sağ tık, clik, sekmeyi değiştir, sağ tık, clik, sekmeyi değiştir, sağ tık, clik, sekmeyi değiştir, sağ tık, clik, sekmeyi değiştir, sağ tık, clik, sekmeyi değiştir, sağ tık, clik, sekmeyi değiştir, sağ tık, clik, sekmeyi değiştir, sağ tık, clik, sekmeyi değiştir, sağ tık, clik, sekmeyi değiştir, sağ tık, clik, sekmeyi değiştir, sağ tık, clik, sekmeyi değiştir, sağ tık, clik, sekmeyi değiştir, sağ tık, clik, sekmeyi değiştir, sağ tık, clik, sekmeyi değiştir, sağ tık, clik, sekmeyi değiştir, sağ tık, clik, sekmeyi değiştir, sağ tık, clik, sekmeyi değiştir, sağ tık, clik, sekmeyi değiştir, sağ tık, clik, sekmeyi değiştir, sağ tık, clik, sekmeyi değiştir, sağ tık, clik, sekmeyi değiştir, sağ tık, clik, sekmeyi değiştir, sağ tık, clik, sekmeyi değiştir, sağ tık, clik, sekmeyi değiştir, sağ tık, clik, sekmeyi değiştir, sağ tık, clik, sekmeyi değiştir, sağ tık, clik, sekmeyi değiştir, sağ tık, clik, sekmeyi değiştir, sağ tık, clik, sekmeyi değiştir, sağ tık, clik, sekmeyi değiştir, sağ tık, clik, sekmeyi değiştir, sağ tık, clik, sekmeyi değiştir, sağ tık, clik, sekmeyi değiştir, sağ tık, clik. 34 tane yaptın bile..

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
Toplam Hit: 599 Toplam Mesaj: 6
eklenti ctrl+f sayfada bul