Cumali Ceber

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    arkinfes
    arkinfes's avatar
    Erkek

Herkese selamlar,

merakımdan cumali ceberi izleyesim geldi ama nette bulamıyorum.

Yardımcı olabilecek olan varsa çok sevinirim

Do majör soylu ve açık sözlü , Do minör patetik , Re majör parlak , Re minör melankolik , Mi bemol majör soylu ve patetik , aydinlik ama soylu ve karamsar tonmu lazim ozaman; mi majör , Mi minör doğanin ilk minör tonu olmasina karsin biraz melankoliktir , Fa majör karışıktır , Fa minör hepsinden patetiktir , Fa Diyez majör iste güçtür çünkü degiştirgeçlerle asiri yuklenmistir , Si majör parlak ve oyun bozannn :))
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkSkull
    DarkSkull's avatar
    Erkek

Biraz baktım şimdi bulamadım. Olan yerler de ya exe indirtiyor ya da çıkınca eklenecek yazmış. Onu aradığın, indirdiğin, izlediğin vakte yazık. Komik kedi videoları izle daha iyi. Hatta çok tutmayan ama bence güzel olan patlak sokaklar filmini izle. Youtube'da bile 720p olarak var. Filmi çekenler internette sonuna kadar izleyip atlamak istemediğimiz reklam videolarını çeken adamlar. Batesmotelpro youtube kanalları var. Filmin tutmama sebebi bence millet filmi anlamadı :) Amerikan özentisi diye değerlendirenler olmuş. Film çakma amerikan filmi değil onlarla dalga geçen bir film.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

yok hocam düşmedi daha

vaktine yazık gir bi house of cards izle ne bilim.

PanxeR tarafından 08/Haz/18 02:25 tarihinde düzenlenmiştir
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek

bu filme kötü diyenler izledi mi bilmiyorum ama herkes filmi kötüleyince, ulan acaba nası kötü bi film yapmış olabilirler diye merak edip izleyesi geliyor insanın demek ki.

goo.gl/qBNZmW
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    LynXMaSTeR bunu yazdı

bu filme kötü diyenler izledi mi bilmiyorum ama herkes filmi kötüleyince, ulan acaba nası kötü bi film yapmış olabilirler diye merak edip izleyesi geliyor insanın demek ki.

fragmanı izlemen yetmez mi

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    arkinfes
    arkinfes's avatar
    Erkek
    DarkSkull bunu yazdı

Biraz baktım şimdi bulamadım. Olan yerler de ya exe indirtiyor ya da çıkınca eklenecek yazmış. Onu aradığın, indirdiğin, izlediğin vakte yazık. Komik kedi videoları izle daha iyi. Hatta çok tutmayan ama bence güzel olan patlak sokaklar filmini izle. Youtube'da bile 720p olarak var. Filmi çekenler internette sonuna kadar izleyip atlamak istemediğimiz reklam videolarını çeken adamlar. Batesmotelpro youtube kanalları var. Filmin tutmama sebebi bence millet filmi anlamadı :) Amerikan özentisi diye değerlendirenler olmuş. Film çakma amerikan filmi değil onlarla dalga geçen bir film.

patlak sokakları sen deyince izledim on numara filmmiş hocam :)

Do majör soylu ve açık sözlü , Do minör patetik , Re majör parlak , Re minör melankolik , Mi bemol majör soylu ve patetik , aydinlik ama soylu ve karamsar tonmu lazim ozaman; mi majör , Mi minör doğanin ilk minör tonu olmasina karsin biraz melankoliktir , Fa majör karışıktır , Fa minör hepsinden patetiktir , Fa Diyez majör iste güçtür çünkü degiştirgeçlerle asiri yuklenmistir , Si majör parlak ve oyun bozannn :))
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    logas
    logas's avatar
    Erkek
    LynXMaSTeR bunu yazdı

Tayyeap in filmini izle hocam o daha kötü sanirim

logas tarafından 08/Haz/18 14:04 tarihinde düzenlenmiştir
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek
    logas bunu yazdı
    LynXMaSTeR bunu yazdı

Tayyeap in filmini izle hocam o daha kötü sanirim

hocam ben izlemek istediğimi belirtmedim. ama kötü film de izlemek gerek arada, iyilerin kıymetini bilmek için.

goo.gl/qBNZmW
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

korsan camiası nete düşürmeye bile üşenmiş

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı
    LynXMaSTeR bunu yazdı

film o kadar kötü olmalı ki ikincisini yapmışlar :)

http://www.cinemarine.com.tr/film/cumali-ceber-2-3484-turkce

şöyle de bir not var; "...vizyondaki ilk üç gününde 128.564 biletli seyirci tarafından izlenerek yaz ayları yerli film rekoruna imza atmıştı."

goo.gl/qBNZmW
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    LynXMaSTeR bunu yazdı
    PanxeR bunu yazdı
    LynXMaSTeR bunu yazdı

film o kadar kötü olmalı ki ikincisini yapmışlar :)

http://www.cinemarine.com.tr/film/cumali-ceber-2-3484-turkce

şöyle de bir not var; "...vizyondaki ilk üç gününde 128.564 biletli seyirci tarafından izlenerek yaz ayları yerli film rekoruna imza atmıştı."

rekor kırması iyi oldugu anlamına gelmez 

yüksek gişe onun daha çok para kazandıgı anlamına gelir. 

Toplam Hit: 1497 Toplam Mesaj: 11
film cumali ceber