folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Cyclo Progynova Adlı İlaç Aranıyor

Cyclo Progynova Adlı İlaç Aranıyor

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FiL3MAN
    FiL3MAN's avatar
    Erkek

cyclo progynova adlı ilaç aranıyor. kaç ilde aradık bulamadık. bulabilecek yardımcı olabilecek var mı?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

türkiye'de nerde satiliyor bilmiyorum ama üretici bayer görünüyor.

Almanya'da buldum, fiyati daha pahali (21lik olani 19 küsür euro ama simdi indirimde 6 küsür euro) 

https://www.shop-apotheke.com/arzneimittel/4868296/cyclo-progynova-n-2-mg-0-15-mg.htm

ama üretici firmasi farkli belki icerikleri de farklidir bilmiyorum.

Ilac online satin alinabilir ama doktor recetesi istiyorlar. Almanya'dan yakin zamanda gelecek biri varsa halledebilir eger receteyi tercüme ettirip yollarsan

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FiL3MAN
    FiL3MAN's avatar
    Erkek
    unbalanced bunu yazdı

türkiye'de nerde satiliyor bilmiyorum ama üretici bayer görünüyor.

Almanya'da buldum, fiyati daha pahali (21lik olani 19 küsür euro ama simdi indirimde 6 küsür euro) 

https://www.shop-apotheke.com/arzneimittel/4868296/cyclo-progynova-n-2-mg-0-15-mg.htm

ama üretici firmasi farkli belki icerikleri de farklidir bilmiyorum.

Ilac online satin alinabilir ama doktor recetesi istiyorlar. Almanya'dan yakin zamanda gelecek biri varsa halledebilir eger receteyi tercüme ettirip yollarsan

Almanya da tanıdık yok malesef ya:(

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

belki müridlerden gelen giden olur hocam varsa yazsinlar bir zahmet.

Ben almanya'da yasamiyorum ama sinirdayim. Yakin zamanda türkiye'ye gelme planim var, olmadi ben getiririm yanimda. Ama gelme durumum biraz karisik. Yeni projeye bagli bir de subat ortasinda tasiniyorum, o yüzden gelis tarihim net degil. Subat basi, sonu ya da mart ayi olabilir bilmiyorum. Postayla gönderilir mi acaba onu da deneyebiliriz istersen

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
Toplam Hit: 472 Toplam Mesaj: 4
cyclo progynova adlı ilaç aranıyor