D Smarttan Gelen Sms?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sansar55
    sansar55's avatar
    Erkek

533 7357272 nodan gelen sms te aylık 2 tl ye d smart paketi falan yazıyor.tuzekmı bu acaba_? sms ile d smart yaz yolla vs deniyor.?

- ahmet abi sen hala ölmedin mi ya? - yok yok ölmedim - e öldü demişlerdi? - yok ölmedim
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cocaine
    cocaine's avatar
    Erkek

2 tl yazdığına bakma hafız sen.. mesajı atınca sisteme alıyorlar aranıyorsun bir süre sonra adamlar bu ara fena saldırıyor sağa sola..

aklında olsun aranırsan herhangibi bir paket alabilmek için cihazının olması lazım.. zaten cihazın varsa hiç para harcama d-smart'da çalışan birisini bul ücretsiz açsın paketini öle bi özellik var :D

benim d-smartda çalısan bi arkadasım var ondan duyduguma göre d-smart çalışanları istediği kadar ücretsiz açılış yapabiliyorlarmış..

Aklıma gelişini seveyim. Ne güzel de darma duman ediyorsun beni
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KaRaKuLe
    KaRaKuLe's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

manfolder bunu yazdı:
    -----------------------------

533 7357272 nodan gelen sms te aylık 2 tl ye d smart paketi falan yazıyor.tuzekmı bu acaba_? sms ile d smart yaz yolla vs deniyor.?

la gizli yapmayın şu konuları a.k ya

ayrıca d-smartın böyle bir numarası yok o gelen numara büyük ihtimal radyo programlarında dağılan d-smartlar gibi bişeydir tamam mı eğer sen böyle bişey yaparsan seni ararlar ve satmaya çalışırlar tamam 2 tl ama sonrası çok pis geçirirler bi kere kafadan 200-300 cihaz bedelini alabilirler senden ihtiyacın yoksa alma varsa da git bayiden al

Aklın nuru fen kalbin nuru dindir. İkisinin izdivacıyla hakikat tecelli eder.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sansar55
    sansar55's avatar
    Erkek

cihaz var eevt.bana sanki 3 kagit varmiş gibi geldide.d smartta tanıdık yok.olsa idi iyimiş.

- ahmet abi sen hala ölmedin mi ya? - yok yok ölmedim - e öldü demişlerdi? - yok ölmedim
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cocaine
    cocaine's avatar
    Erkek

manfolder bunu yazdı:

cihaz var eevt.bana sanki 3 kagit varmiş gibi geldide.d smartta tanıdık yok.olsa idi iyimiş.

akşama doğru bi pm at ben sana full paket açtırayım bedavadan :D

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sansar55
    sansar55's avatar
    Erkek

cep tel no var diye gizli yaptım konuyu.belki biri şaka yapmıştır arkadaşlardan falan diye gizli actim.karakule bunda ne gibi sorun gördün sen küfür yazmakla.sanamı soracagiz konuyu gizli kapalı acarken adminmisin sen burda acaba_her şeye karışıyorsun?

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cocaine
    cocaine's avatar
    Erkek

salak işte.. biz boşunamı soruyoruz cihazın varmı diye ?

Adamın cihazı varsa bedavaya nasıl full paket alır onun yöntemini anlatıyoruz : )

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sansar55
    sansar55's avatar
    Erkek

cocaine  saolasin pm atarim sana.

http://www.yeniabonelik.com/dsmart/d-smart/kampanyalar-internet-fiyatina-d-smart-internet.php

Toplam Hit: 1004 Toplam Mesaj: 8