Dating Site Script

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Allura
    Allura's avatar
    Erkek

Selam arkadaşlar, dating işine girmeyi düşünüyorum bu aralar.

Piyasada bu hizmeti sunan ödeme sistemleri ile beraber kurup teslim eden sağlam bir firma var mı bildiğiniz,

Ben bir arkadaslikscripti.net diye bir adres gördüm ama nedir ne degildir emin olamadım.

700 lira ücret isteniyor bu siteden, sorun degil ancak daha iyi bir sistemi aynı fiyata bulabilir miyim veya daha başka neler yapılabilir.

Teşekkürler

"
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    h2run
    h2run's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

takip

- Ben alışılmış şeyleri sevmem, bilirsin.Yaşamaksa ; dilediğim gibi yaşamalıyım, sevmekse; gönlümce sevmeliyim.Kendi elimle yazmalıyım alın yazımı,ölmekse istediğim anda ÖLMELİYİM.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Allura
    Allura's avatar
    Erkek

dump afganistandaki kötü kızlara yönelik projelerim engelleniyor :(

"
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    isoT
    isoT's avatar
    Erkek

hocam o script ile trilyon kazanan adam tanıyorum. içinde ki bot üye sistemi iyi tasarlanmış, abazalardan iyi dönüş sağlıyor.

fake profil ve doğru reklamla sen neden kazanmayasın.

başka tavsiye edeceğim script yok ama yazarız parasını verirsen :p

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Allura
    Allura's avatar
    Erkek

yazdırmayı olayını yaza doğru düşünüyorum elimde şuanda 15 bin kadar bütçe var yazılımı anca karşılar zaten bu bütçe bu miktarı reklama yatırıcam şimdilik

"
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cemnet
    cemnet's avatar
    Erkek

mvc öğrenme adına test sitemi bunun üzerine kurmaya karar verdim şuan

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PHP-SEO Developer
    Erdem
    Erdem's avatar
    Erkek
    cemnet bunu yazdı

bir üstteki mesajla bunun bir alakası varmı acaba :))

Php for SEO nun ardından Php for Gcode (CNC)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    interfector
    interfector's avatar
    Homo
    SnipeTR bunu yazdı
    cemnet bunu yazdı

Büyük ihtimalle :D 15 bini duyunca :D Neyse konuyla alakalı olarakta hocam. Adam 700 TL paket olarak sattığı için fiyat uygundur. Ancak sen kendi yazılımım ve tasarımım olsun dersen bir kere kafadan tasarım 1000 TL tutacak. Şunu söylemek isterim risk alıyorsun. Tasarım için seni birine yönlendirebilirim. Paragözdür kendisi azcık, sen para olduğundan falan bahsetme. Sakın ha bütçeni söyleme yok dünya çapında koyucaz falan filan dersen fiyatı şişirir. Küçük biri gibi göster kendini. Hatta acındır acitasyon yap. Logoyu ve arayüz tasarımını yapsın sana. Sonra sağlam bir php yada asp yada artık ne istiyosan o dilde çok uzman olmayan ama işi bilen bi adama yaptırabilirsin. Sana maliyeti ortalama 1000-1500 TL olacak bu yazılımın. Tasarımıda eklersek 2500 TL çok güzel bir yazılımın olabilir. Hatta ve hatta bokunu çıkartarak 3000 TL gözden çıkart lisanslama işlemini yaptır tbtden bi müride. +500 TL yapsa sağlam bi şekilde. Kendi siteni kur. Bide satış sitesi tanesini 500 den sat gitsin ;) Ama kendi tasarımını kullanma sakın toplu satış işinde. Kendi siten orjinal kalsın. Aha sana tavsiye. Fiyat olarak teklifimi istersende 4000 + KDV. Fiyatın fazla olması tasarımdan değil yazılımdan kaynaklıdır bunuda belirteyim hocam :)

Aldanma insanların samimiyetine, menfaatleri için gelirler vecde, vaad etmeseydi allah cenneti, ona bile etmezlerdi secde..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cemnet
    cemnet's avatar
    Erkek
    SnipeTR bunu yazdı
    cemnet bunu yazdı

tam olarak değil asp.net mvc öğrenme derdine kapıldım bu tip sitede kendi çevremden çok isteyen vardı hepsini toplayınca bu kararı aldım:)

Toplam Hit: 920 Toplam Mesaj: 9