folder Tahribat.com Forumları
linefolder Download / Dosya Paylaşım
linefolder Dayı: Bir Adamın Hikayesi Filmini Arıyorum

Dayı: Bir Adamın Hikayesi Filmini Arıyorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Amatör Üye
    serdo
    serdo's avatar
    Erkek

Dayı: Bir Adamın Hikayesi filmini arıyorum. Nette aradım bulamadım.

"NE MUTLU, İNSANIM DİYENE" ...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

daha yeni yeni vizyondan kalkıyor biraz zor.

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    elyos2600
    elyos2600's avatar
    Erkek

Tekrardan Konu Açıp Kalabalık Yapmayayım Dedim.. 

Buradan

"Hayat; Ölüme Giden Yolda, Sadece Bir Düşten İbarettir.."
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Yorumları hiç iyi değil. Zaten böyle bir filmin olduğunuda şimdi öğrendim. Ramiz Karaeski'nin ekmeğini yiyelim modunda yola çıkmışlar. Gençliğini oynayan adam ile film yapıyorsun ismini dayı koyuyorsun bir çıkıyor Cevahir isimli bir adam.

Ramiz dayının gençliğini anlatan bir film efsane olurdu. Ezel dizisi her ne kadar son bölümlerde uzatıp konuyu sakız etseler ve konusu Monte Kristo Kontu'ndan araklama olsada Türk dizilerinin yüz aklarından biridir.

https://www.youtube.com/watch?v=BbLigBL64WY

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FrodoTheYuzuksuz
    FrodoTheYuzuksuz's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Yorumları hiç iyi değil. Zaten böyle bir filmin olduğunuda şimdi öğrendim. Ramiz Karaeski'nin ekmeğini yiyelim modunda yola çıkmışlar. Gençliğini oynayan adam ile film yapıyorsun ismini dayı koyuyorsun bir çıkıyor Cevahir isimli bir adam.

Ramiz dayının gençliğini anlatan bir film efsane olurdu. Ezel dizisi her ne kadar son bölümlerde uzatıp konuyu sakız etseler ve konusu Monte Kristo Kontu'ndan araklama olsada Türk dizilerinin yüz aklarından biridir.

https://www.youtube.com/watch?v=BbLigBL64WY

Ufuk Bayraktarın babasının hayatını anlatıyor. Evet, biraz ekmek yemek tadında. O yüzden pek bi beklentim olmadı. Sizin de olmasın derim.

Acı Çekene Saygı
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hypnot1c
    hypnot1c's avatar
    Erkek

Jeff Bezos abimiz çalışıyor. Prime videoya gelmiş film :D 

https://www.primevideo.com/detail/0TECR5RSUOGI9E9ODABZB8SLUQ/

Nerde o eski minecraftçılar. Unutulmadın X3uqM4 - Tahribatın yanlışlıkla banlanmış en bahtsız müridi. Böyle bir şans nasıl olabilir ? Banlanmış bir üyenin login olmaya çalıştığındaki IP sini sen kalk 1 gün sonra tahribata girerken nasıl denk geldiyse onun IP siyle gir. Bunu bir admin görsün fark etsin ve AB ban ı al şaka gibi :|
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seyhzade
    seyhzade's avatar
    Erkek

Spoilerdan çokk rahatsız biri okup fragman bike izlemeye tahammül edemeyen biri olarak,

Ezel'i izlemeden bu filmi izlesem çok spoiler yer miyim?

Önce hayaller ölür sonra insanlar...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hypnot1c
    hypnot1c's avatar
    Erkek
    seyhzade bunu yazdı

Spoilerdan çokk rahatsız biri okup fragman bike izlemeye tahammül edemeyen biri olarak,

Ezel'i izlemeden bu filmi izlesem çok spoiler yer miyim?

Ezel dizisi ya da Ezel disindeki karakterlerle hiç bir alakası yok. Çakma Ramiz Karaeski hikayesi. Filmin ismininde de Dayı geçiyor o kadar.

Film 10 üzerinden 2 ya da 3. 

Nerde o eski minecraftçılar. Unutulmadın X3uqM4 - Tahribatın yanlışlıkla banlanmış en bahtsız müridi. Böyle bir şans nasıl olabilir ? Banlanmış bir üyenin login olmaya çalıştığındaki IP sini sen kalk 1 gün sonra tahribata girerken nasıl denk geldiyse onun IP siyle gir. Bunu bir admin görsün fark etsin ve AB ban ı al şaka gibi :|
Toplam Hit: 1267 Toplam Mesaj: 8
film dayı: bir adamın hikayesi