Dede Hatası..

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ToMMy
    ToMMy's avatar
    Erkek

Beyler S.a

Bir Program Exe'sini Dede iLe Açmaya kalktıgımda aşşagıda linkteki gördüğünüz hatayı alıyorum.. dede ye alternatif bir program veya çözüm yolu bilen varmı ?

[IMG]http://img23.imageshack.us/img23/860/dedel.jpg[IMG/]

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kerim
    kerim's avatar
    Erkek
    http://img23.imageshack.us/img23/860/dedel.jpg

(:
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    swordfish
    swordfish's avatar
    Erkek
    dede ne lan :D

Eskişehirin göbeğinde tecavüze uğrayan Rapci gençler : http://www.youtube.com/watch?v=248MKazGlpo&feature=plcp
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ToMMy
    ToMMy's avatar
    Erkek
    Delphi decompiler...  Darkde4  yazıyor bir yerden geçmişti elime ...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek
    google girip "acces violation" yazarsan

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ToMMy
    ToMMy's avatar
    Erkek
    babacan  direk buraya gelmedim bende sanırım birtek benim başıma gelmiş  herhalde..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fifsonic
    fifsonic's avatar
    Erkek
    dede hatanı geçtim birde dedenin ne olduğunu araştırmak zorunda kaldım tşkler uğraştırdığın için

sinir bozucuyum... inatçıyım... anti ciddiyim... kopuğum... kıskancım.. sevimliyim... duygusalım... üff...deli doluyum... çabuk sinirlenirim a$ığım... sahipleniciym... acımasızım... gizemliyim... Ben Bir FENERBAHÇELİYİM (:
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ToMMy
    ToMMy's avatar
    Erkek
    fifsonic ne oldugunu belirttim ben "Delphi decompiler" diye.. bu bölümle ilginiz olupta adını duymamanız anormal bence.. veya siz alternatif bir program kullanıyorsunuz..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fifsonic
    fifsonic's avatar
    Erkek
    ToMMy bunu yazdı:
    -----------------------------
    fifsonic ne oldugunu belirttim ben "Delphi decompiler" diye.. bu bölümle ilginiz olupta adını duymamanız anormal bence.. veya siz alternatif bir program kullanıyorsunuz..
    -----------------------------
    yok hocam ilgim olsun olmasın alternatif kullanayı yada kullanmayayım bunlar önemli değil anlamadığım neden kısaltma kullanıyorsunuz(sadece sen değil birçok kişi) nebilim Delphi decompiler oldu dede gittigidiyor oldu gg erkan görüntüsü oldu ss bunu anlayamıyorum benım derdim bu boş vakitlerimin büyük bir bölümünü internette üye olduğum forumlarda dolaşıp yardım isteyen kişilerin konuları inceleyerek geçiyorum elimden gelen birseyse yardım ediyorum gelmeyen birşeyse bekleyip o konudan bende yararlanıyorum ama dede diye arama yaptığımda çıkan sonuç  yaklaşık 61.700.000 gelde şimdi senin dedeyi burda bul neyse senın sorununu bılmıyorum be beklemye geçiyorum umarım işine yarar bişeyler bulursun

sinir bozucuyum... inatçıyım... anti ciddiyim... kopuğum... kıskancım.. sevimliyim... duygusalım... üff...deli doluyum... çabuk sinirlenirim a$ığım... sahipleniciym... acımasızım... gizemliyim... Ben Bir FENERBAHÇELİYİM (:
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crimeangel
    crimeangel's avatar
    Erkek

konuyu hortlatmış olmayayım ama, pack yada protect olabilir o exe de. o gibi durumlarda dede hata veriyor. benimde başıma geldi. uzun incelemelerle protect olduğunu yakaladım exe de. peid yada rdg görmeyebilir bzaen korumaları. programcı kendi korumasını yazdıysa olabiliyor.

ESKİ NİCKİM "HAYALETKURT"TUR....................... WE TANRI TÜRK"Ü YARATTI. ZAFERLER KAZANIP YEDİ CİHANA NAM SALSIN DİYE...
Toplam Hit: 3319 Toplam Mesaj: 10