Deep Freeze Sorunu (Acil Yardım)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    maviseans
    maviseans's avatar
    Erkek

Arkadaşlar Okulun Bilgisayarlarında deep freeze kurulu. Makinanın birisine format attım, ancak formattan sonra deep freeze'yi bi daha kuramadım, Sitelerde anlatılanların hepsini yaptım ama olmadı, biostan tarih değiştirme, deep freeze kaldırma proğramı, kendi setupu ile kaldırma vb. bir türlü olmadı, 3-4 gündür uğraşıyorum olmuyor bir türlü, başıma bela oldu makina, valla bu gidişle harddiski değiştireceğim yoksa, Lütfen yardım, Okuldaki diğer öğretmenlere rezil oldum valla.

ölmedik, eleniyoruz
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    heza
    heza's avatar
    Erkek

hocam kurulumda nerede yanlış yaptın anlamadım ki?internetten milletin hazırladığı deepfreeze kurulumunu değilde kendi oluşturduğun kurulumu kur olur.Biraz daha açık anlatsan?

edit:ben merak ettiğim için geçen sene evdeki pc ye kurmuştum gayet kolay kurdum daha sonra da kaldırdım.

"We think too much and feel too little." By Charlie Chaplin from The Great Dictator.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    spybreak
    spybreak's avatar
    Erkek

hocam bi ara benim de başıma geldi.. sorun xpress install denen tüm driverları tek tıklamayla kuran yazılımdan kaynaklıymış.. 

tek tek kurulum yaptığımda sıfır sıkıntı ile kurulumu bitirmiştim.. denemeni tavsiye ederim.. 

REMEMBER! RESPECT IS EVERYTHING
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    maviseans
    maviseans's avatar
    Erkek

Bilgisayarlarda deep freze daha önceden kurulmuş, kurulumu yapan personelde tayinle gitti, zannedersen deepfreze 4.6 sürümü kuruluydu, bende formatı normal çektim, driverleri ayrı ayrı kendi orjinal cd.lerden yükledim, sonra da deepfreze 6 sürümünü kurdum ama bir türlü deepfreze görünmüyor bir yerde, aktif de değil, yani bilgisayarda değişiklik yapılabiliyor, services ayarlarında deepfreze görünüyor ve aktif, sonlandırıyorum, kaldırıyorum, tekrar kuruyorum bi türlü çalışmıyor, deli etti beni valla.

ölmedik, eleniyoruz
Toplam Hit: 1366 Toplam Mesaj: 4