folder Tahribat.com Forumları
linefolder Donanım & Driver
linefolder DELL Laptop Ekran Ve Ses Karti Sorunu

DELL Laptop Ekran Ve Ses Karti Sorunu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hypnotize
    Hypnotize's avatar
    Erkek
    arkadaslar dell laptop um war ikinci el bi pc. bu yuzden driverlari elimde yok format attim fakat ekran karti ve ses kartini tanitamadim. markalarinida bilmiyorum bi arkadasim dediki seri numarasiyla driverlarini internetten cekildigini soyledi. fakat nasil oldugunu kendiside bilmiyor yardim ederseniz cok sewinirim.

tamam peki hersey guzel yasamdaki gunler gecici dostlar neki hersey ayni umutsa yalan yani bitebilir yani gorebilir seni bugun allah yani dogabilir icinde melek yada seni gorebilir bu gece seytan yani dogabilir icinde iblis
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ertan
    ertan's avatar
    Erkek
    Hocam winxp kurarsan driver tanıtma işini halledersin büyük ihtimalle.Xp nin desteklediği driver sayısı çok fazladır,bazı şeyleri desteklemez ama genellikle çok şeyi destekler.Internette bazı programlar var,pc yi taratıyor ve otomatik olarak driverlerini bulup yüklüyor,bu tarz programlar kurup yapabilirsin.Seri no işini hiç duymadım,ama öyle birşey olduğunu düşünmüyorum,atmaca gibi geliyor :))

Kolay gelsin

Bundan sonra sadece insan olanlarla muhattap olacağım.. Ona göre karşıma gelin...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Dell laptopun modelini soyle yada modelini biliyorsan dell in sitesine gir orada driver cd sini download et ayri driver tanitmana gerek yok.

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
Toplam Hit: 1929 Toplam Mesaj: 3