Delphi 3.0

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    71lee
    71lee's avatar
    Erkek

Arkadaşlar acil delphi 3.0 gerekli indire bileceğim bir link biliyorsanız lütfen benı bilgilendiriniz bende yeni versiyonları var fakat işe yaramıyor bu sebebten Delphi 3.0 ra ihtiyacaım var çok acil

Saygılarımla...

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    www.programlama.com

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    McErroR
    McErroR's avatar
    Erkek
    Yahu napacan Delphi 3 sü sen.Götü boklu Resource Hackerle bile kaynak kodlarına inilebiliyor onla yazdıgın programların.Ama genede çok istiyorsan www.Delphiturk.com a git bulursun.

www.Tahribat.com
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kaanskaans
    kaans
    kaans's avatar
    Erkek

delphi 3 dload adresi borlandın sitesinden kalkalı 10 yıl olmuştur delphi 6 bile yok sitelerinde ve delphi 3 nette bulabileceğini zannetmiyorum sanıırm d3 de yazılmış birşeyi derleyeceksin d7 de veya d6da pekala derleyebilirsin component içeriyorsa d7ye entegre edebilrsn neyse kolay gelsin

Software Developer
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    71lee
    71lee's avatar
    Erkek
    Cevaplarınız için saol un arkadaşlar ama verdiğiniz adreslerde 3.0 yok şöyle anlatayımki yıllar önce yazdığım bir prg vardı delphi.3.0 da yazdım data base side interbase 5.0 data için programı zorda olsa buldum fakat versiyon güncellemek için sorslarda bir türlü istediğim değişikliği yapamıyorum yani delphi nin yeni versiyonlarıyla bu işi beceremedim bu sebebden delphi 3.0 lazım ama bulamıyorum anasını satayım bakalım ne olacak
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hunter
    j4x
    j4x's avatar
    Erkek
    İyide bunun visual basic le ne ilgisi var :) yanlış bölüme açmışsın..

The king is bleeding.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hotboy
    hotboy's avatar
    Erkek
    Dostum eğer hala lazımsa benim eski arşivden çıkarıyım delphi 3 ü upload ediyim. Ama eğer önemli deilse uğraştırma beni, ok??
Toplam Hit: 2145 Toplam Mesaj: 7