folder Tahribat.com Forumları
linefolder Delphi - Pascal
linefolder Delphi Mp3 Player Projet..

Delphi Mp3 Player Projet..

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    c0nnect
    c0nnect's avatar
    Erkek
    aradakaşlar delphide yazılmış basti bir mp3 play projeti arıyorum birtane var nette winamp benziyen ama o değil play pause ve stop tuşları olsun altta listeleme yeri oılsun o listeleme yerine müzik dosyalarını attıp playe basınca baştan başlayıp sonuna kadar hepsini tek tek calsın

bilgilerinizi yardımlarınızı bekliyorum

delphide yeniyim bunu derleyip şirkette kullanıcam burad winamp filan yaasak cünkü.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    All hail to Tux
    sandman
    sandman's avatar
    Erkek
    Şimdi delphinin zaten kendi mediaplayer companenti var sanırım onda bir tek liste olayı yoktu onuda kendin bir listbox ekliyerek halledebilirsin..Algoritmayı veririm ama malesef delphi konusunda pek çalışmadım.....

Mühendis kahveyi projeye dönüştüren bir insan evladıdır.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FOXXLY
    FOXXLY's avatar
    Erkek
    evet sandman ın dediği gibi bişey vardı sanırım delphi de ben bi ara onu kullanmıştım , delphi turk demi ne  hazır olarak yapılmış olanı var

kelimeler albayım bazı anlamlara gelmiyor.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tnrsk
    Tnrsk's avatar
    Erkek
    delphi den biraz olsun anlıyorsan basit bi şekilde yapabilirsin.He basit dedim ama delphi medi playe componenti mp3 dosyalarını çalmıyodu sanırım internetten mp3 dllsini indirip projende kullanman lazım ama dll den komut çağırmasını bilmiyorum.listeleme olayıda o kadar zor olmaz bi delphi kitabını okuyarak yapabilirsin.

Toplam Hit: 3188 Toplam Mesaj: 4