folder Tahribat.com Forumları
linefolder Delphi - Pascal
linefolder Delphi Program Yazmak İstiyorum Ama Nasıl Bişey Olsun??

Delphi Program Yazmak İstiyorum Ama Nasıl Bişey Olsun??

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ntxsoft
    ntxsoft's avatar
    Erkek
    Beyler can sıkıntısından patlıyom evde boş boş otur yapcak bişey yok. daha hazırlık okuyorum bolca vakit ayrıca delphi de bilgi de var. fakat aklıma güzel bi fikir gelmiyo. bana yardım edin. söyle bi program yap deyin. bende başlayayım.

enginkirmaci.com | Kişisel web sitesi, uyetakip.com | Ücretsiz Üye Takip Programı
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tuncaxxz
    tuncaxxz's avatar
    Erkek
    dai yaparken video alda millet için sevap işi bunlar :))
    mesela böle media player yapabilirsin video oynatanından
    ii olur

punto cero
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ntxsoft
    ntxsoft's avatar
    Erkek
    olabilir aslında da itunes kullanırken bu tür bir program yazmak beni tatmin etmez :)

enginkirmaci.com | Kişisel web sitesi, uyetakip.com | Ücretsiz Üye Takip Programı
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ntxsoft
    ntxsoft's avatar
    Erkek
    yapılmışı var hemde kodlarıyla :)
    http://www.planet-source-code.com/vb/scripts/ShowCode.asp?txtCodeId=1442&lngWId=7

ben buarada ne yapacağıma karar verdim. baya büyük bir proje olacak benim için. database olaylarına falan gireceğim birazda. şimdilik bi başlayayım yakında görüşlerinizi alacağım.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ertan
    ertan's avatar
    Erkek
    Webcam izleme programı yapabilirsin,usb kontrollü tabii:)

Bundan sonra sadece insan olanlarla muhattap olacağım.. Ona göre karşıma gelin...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Programlamanin asil amaci insan ihtiyaclarini karsilamak veya en pratik sekle indirgemektir...Canin sıkıylorsa eger can sıkıntısını gideren bir program yap :)

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    amele_2
    amele_2's avatar
    Erkek
    bana acil olarak bi muhasebe prog lazım
    netsisi cracklermisin
    yenisini mi yazarsın bilmeme ama acil lasım
    şöle cari stok fatura hede fln tutcak

Ardından yüz köpek havlamayan kurt, kurt sayılmaz..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ntxsoft
    ntxsoft's avatar
    Erkek
    İşte yapmakta olduğum programdan ilk ekran görüntüsü.
    http://www.ntxsoft.com/download/ntxplanner.gif

Görev yöneticisi gibi bişey olucak. Biraz daha özellikleri artırılmış tabii. Pazartesi günü başladım projeye.
    Gelelim konuya sizden ricam ne gibi özellikler koyayım programa. Şimdilik özellikleri yazıyorum
    -Zaman ayarlı özellikler
    Sesli ve yazılı mesaj verebilme
    İstenilen programı çalıştırma
    Web sayfası açma
    Windows"un tüm sürümlerinde Shutdown ve log off yapabilme

Bunlar benim aklıma gelenler. Şu anda bunları yapabiliyor. Bu tip bir programda başka ne gibi özellikler olabilir?
    Şimdiden teşekkürler.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    detay
    detay's avatar
    Erkek
    işin bitince bide keylogger yaz şifreleri maile gönderen cinsinden üzerinde otomatik undetect tuşu olsun hatta :D geniş düşün uzun zamanını yer başarabilirsen şu anda a.v lere yakalanmayanı yok vatosajan türü kullanımı basit :D hem isim yaparsın hem karizma hemde birazda farklı şeylerle uğraşmış olursun :D

maaasebeci....
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cicuta-douglasii
    Cicuta-douglasii's avatar
    Erkek
    Mesaj ntxsoft tarafindan 31 Mart 2006 (Cuma) tarihinde yazildi.
    ---------------------------------------------------------------------------
    İşte yapmakta olduğum programdan ilk ekran görüntüsü. http://www.ntxsoft.com/download/ntxplanner.gif Görev yöneticisi gibi bişey olucak. Biraz daha özellikleri artırılmış tabii. Pazartesi günü başladım projeye. Gelelim konuya sizden ricam ne gibi özellikler koyayım programa. Şimdilik özellikleri yazıyorum -Zaman ayarlı özellikler Sesli ve yazılı mesaj verebilme İstenilen programı çalıştırma Web sayfası açma Windows"un tüm sürümlerinde Shutdown ve log off yapabilme Bunlar benim aklıma gelenler. Şu anda bunları yapabiliyor. Bu tip bir programda başka ne gibi özellikler olabilir? Şimdiden teşekkürler.
    -----------------------------------------------------------------------------
    madem görev yöneticisi gibi bi program yapacaksın sniffer özelliğide olsun bilgisayarda çalışan programların gönderdiği aldıığı paketleri takip eden bi özelliğide olsun.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ntxsoft
    ntxsoft's avatar
    Erkek
    Yapılabilir sanırım fakat server gerekir. msn tarzı bişey için baya bir bilgi birikimi gerekir. Açıkcası o tür bir program bizi aşar.
    Ayrıca sniffer bu programa uymaz attack kusura bakma :)
    Açıkcası hacking falan türünde programlar yazmak istemiyorum. Çünkü bende bilmiyorum. Hacking bilen birinin o tür programlar yazması çok daha iyi olur.
    neyse program için şuanda bi fikir var onu da sizlerle paylaşayım. GVZ komut anlardaki gibi sesli kontrolle bilgisayarı kullanmak. TAbii bunu version 2 de düşünüyorum.

Toplam Hit: 2889 Toplam Mesaj: 11