folder Tahribat.com Forumları
linefolder Tahribat.com Programları®
linefolder Denyo Konusunda Sorularımı Cevaplarsanız Sevinirim

Denyo Konusunda Sorularımı Cevaplarsanız Sevinirim

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ironhazee
    ironhazee's avatar
    Erkek

Program gerçekten müthiş.Tek bilgisayar bile birçok siteyi kilitleyebiliyor.

Benim bikaç sorum vardı cvplarsanız sevinirim

1)Bir web site sahibi denyoya karsı nasıl bir önlem alabilir.kesinlikle başarılı olabilirmi (msla 10 kişi 4096la saldırsa vb...)

2)Bir iste var cok ilginç birşey oldu ben genelde adresi yazarım xxx.com/index? bu ekilde sona soru işareti kuyuyorum.indexe filan saldırıyorum ama gecen bir sitede thread 1de yapsam 100de yapsam saldırmıyordu bu çok ilginç yani teste basıp saldıra basınca 100 posttan filan sonra modem duruyor bilgi alış verişi olmuyordu.Sebebi nedir

Birde ben proxy konusunda http://www.aliveproxy.com/fastest-proxies/ girdim ve 3çeşit proxy vardı  Transparent Anonymous ve High anonymity bunlar ne anlama geliyor ve hangisini kullanmalıyız.ben birini sectim msla 60.12.15.243:80 Transparent 100/100 uptime sietey saldırmaya başladı belki 1saat saldırdım kestim hızı yine siteye cok seri griyordu sanki etkilemiyordu ama bilgi gönderimi yapıyordu.

Neden işlemedigini ve proxlerde basarısız olma nedenlerim ve proxy hakkında bilgi vermenizi rica ediyorum

3)sorum threads nekadar cok sa okadar iyi sanırım şimdi ben 200 yapıodum ama 500 le kullanmaya başladım tek denyo daha iyi olacagı düşüncesindeyim 1024 ads var 500 threads yapmam dorumu yanlısmı kaç yapmalıyım? veya çoklu acmak dahamı iyi?

msla 3 denyo 100 thread mı veya tek 250 thteadmı?

4)bir siteye msj olarak bombalamak nasıl yapılıyor örnegin ben bitürlü beceremedim.önce tek denyo acıp hesabımı  kendi hesbımı bombaladım sonra diegirinden msj atamyı denedim olmuyor olmuyor neden olmuyor?nerd eyanlıs yapıyorum

5)son sorum bi sitede dosya ekleme var 500 kb dosya ekleyecegim ama bunun nikini pcde nasıl sürekli download etmesini saglarım msla o dosyayı 5000 10bin kere yada vs cekmek istiyorum karsıdakinin bw bitirmek için  flashgetle olabilirmi nasıl yapılabilir

şimdiden cvplar için tşkler

bazı arkadaşlar bilgilerini paylaşmak istemeyebilirler dogal dır ama bana özeldenden bilgide vermek isteyen olursa cok sevinirim

saygılar 

Her ağ kırılabilir!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    qaMbLer
    qaMbLer's avatar
    Erkek
    bayanların bu işle ugrasması güzel ve eglenceli :d

Burdan bütün kızlara sesleniyorum. Malın Varsa Zekatını Vereceksin Kardeşim
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek

Birde ben proxy konusunda http://www.aliveproxy.com/fastest-proxies/ girdim ve 3çeşit proxy vardı  Transparent Anonymous ve High anonymity bunlar ne anlama geliyor ve hangisini kullanmalıyız.ben birini sectim msla 60.12.15.243:80 Transparent 100/100 uptime sietey saldırmaya başladı belki 1saat saldırdım kestim hızı yine siteye cok seri griyordu sanki etkilemiyordu ama bilgi gönderimi yapıyordu.

şu kısım için proxyler başka bir pc üzerinden bağlandığımız serverlardır :)

transparent bir server bilgilerini telekom isterse ona verir :) high ononymity en gizli olanıdır ama ondan da bilgi alnabilir

tabi :) bence en mantıklı olan eğer denyo ile saldıracaksan gidip bir cafeden saldırman ;) çünkü cafelerde artık switchler

war ve 4096 ile bağlanan bi cafede bağlantın pc sayısı fazla olsada düşmez çünkü swwitch buna engel oluyo hub olsa

düşerdi :) hub kullanan yerler kalmadı artık :) bence proxy kullanmak mantıksız her iş için :) veya kendini geliştir bir

server kur onun üzerinden saldır :) ama bana göre boş biraz bu işler geleceğinize yatırım yapın meslek edinin :)

Çok özel kadınlar tanıdım. Bana hayatı onlar tanıttılar...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tarzan
    tarzan's avatar
    Erkek
    bence sorular cevaplansın diye bayan 3 gün sonra ortadan kaybolur.. :-|

Çalışmadan, yorulmadan, öğrenmeden rahat yaşama yollarını itiyat haline getiren milletler; önce haysiyetlerini, sonra istikballerini daha sonra da hürriyetlerini kaybetmeye mahkumdurlar. M. Kemal Atatürk
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ironhazee
    ironhazee's avatar
    Erkek
    ne alakası var.hack işleriyle sadece erkekler uğraşır die bi kuralmı var.okulun ve bikaç arkadaşın sitesini kapattım bu çok hoşuma gitti :D kendimi geliştirmek istiyorum.zarar vermek hoşuma gidio :)

Her ağ kırılabilir!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SyspioniC
    SyspioniC's avatar
    Erkek
    bence bayan değil bizi keklio :D

"Derviş Yunus bu sözü eğri büğrü söyleme, Seni sorguya çeker bir Molla Kasım gelir."
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tagext
    tagext's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Başarı Madalyası
    Erkek

1)Bir web site sahibi denyoya karsı nasıl bir önlem alabilir.kesinlikle başarılı olabilirmi (msla 10 kişi 4096la saldırsa vb...)

Bunun için çok sayıda yok var. En basiti bir dos toolları var bunlar olabilir. Yada bir kişinin siteye yapabileceği maksimum bağlantı sayısını kısıtlayabilirsin vs..
    site tarafında cache i açabilirsin. db bağlantı sayısını minimuma indirirsin.

2)Bir iste var cok ilginç birşey oldu ben genelde adresi yazarım xxx.com/index? bu ekilde sona soru işareti kuyuyorum.indexe filan saldırıyorum ama gecen bir sitede thread 1de yapsam 100de yapsam saldırmıyordu bu çok ilginç yani teste basıp saldıra basınca 100 posttan filan sonra modem duruyor bilgi alış verişi olmuyordu.Sebebi nedir

bkz 1. 

bkz 1 ek olarak o proxyleri test etmek lazım. 

Neden işlemedigini ve proxlerde basarısız olma nedenlerim ve proxy hakkında bilgi vermenizi rica ediyorum

proxy ara bir makinadır. sen onun uzerinden oraya bağlanarak kendi kimliğin yerine o sunucunun görünmesini sağlarsın. eğer transparent sunucu ise doğrudan içeriği geçirecektir.

3)sorum threads nekadar cok sa okadar iyi sanırım şimdi ben 200 yapıodum ama 500 le kullanmaya başladım tek denyo daha iyi olacagı düşüncesindeyim 1024 ads var 500 threads yapmam dorumu yanlısmı kaç yapmalıyım? veya çoklu acmak dahamı iyi?

msla 3 denyo 100 thread mı veya tek 250 thteadmı?

istediğin kadar atırmanda sıkıntı yok. her thread farklı bir port uzerinden veri yazmaya çalıştığı için en fazla pc yi kilitlersin. 

4)bir siteye msj olarak bombalamak nasıl yapılıyor örnegin ben bitürlü beceremedim.önce tek denyo acıp hesabımı  kendi hesbımı bombaladım sonra diegirinden msj atamyı denedim olmuyor olmuyor neden olmuyor?nerd eyanlıs yapıyorum

bkz 1 

5)son sorum bi sitede dosya ekleme var 500 kb dosya ekleyecegim ama bunun nikini pcde nasıl sürekli download etmesini saglarım msla o dosyayı 5000 10bin kere yada vs cekmek istiyorum karsıdakinin bw bitirmek için  flashgetle olabilirmi nasıl yapılabilir

bu pek mantıklı değil 1mb bağlantı ile bir sitenin bant genişliğini bitiremezsin. Bunun yerine 20,30,50mb atachment gondermeni sağlayan mail sunucuları var. Bunlarla o domaine ait postmaster hesabına email gonderebilirsin. bu daha efektif bi ryoldu.

şimdiden cvplar için tşkler

bazı arkadaşlar bilgilerini paylaşmak istemeyebilirler dogal dır ama bana özeldenden bilgide vermek isteyen olursa cok sevinirim

saygılar 

-----------------------------

ftw
Toplam Hit: 2748 Toplam Mesaj: 7