folder Tahribat.com Forumları
linefolder Tahribat.com Programları®
linefolder Denyo Launch Yada Ona Benzer Bir Program

Denyo Launch Yada Ona Benzer Bir Program

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    maynak
    maynak's avatar
    Erkek
    Mesela bir sitenin login sayfasina saldiri yaparken login olmayi basaran nick ve sifreleri kaydetmek istiyorum. Denyo launch un boyle bi ozelligi var mi??? Varsa ben bulamadim

Yoksa bunu yapabilen bir programi nerden bulabilirim???

varlikta var olabilmak icin yoklukta yok olmak gerek ama yokluk oyle bir yokkluk ki hicbir sey yok yokluk bile yok oyleyese bir sey var yoklugun dahi olmadigi noktada varolan birsey o varsa hersey var o yoksa hicbir sey yok
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wasd
    wasd's avatar
    Erkek
    Abi kaydedebilirsin ama denyo launch string definitionu yazman gerekir isteğine göre.Bi kaç program daha var ama onlarda msn adresleri için.Yani sanırım pek yardımcı olamadım :D

:)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    maynak
    maynak's avatar
    Erkek
    peki nasil bir string definition yazmam gerekiyor en azindan biraz genel mantigindan bahsedebilirseniz sewinirim
    basta RudeboY olmak uzere zaman ayiran herkeze tesekkur ediyorum

varlikta var olabilmak icin yoklukta yok olmak gerek ama yokluk oyle bir yokkluk ki hicbir sey yok yokluk bile yok oyleyese bir sey var yoklugun dahi olmadigi noktada varolan birsey o varsa hersey var o yoksa hicbir sey yok
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kız Babası
    kuytul
    kuytul's avatar
    Erkek
    iki text kutusuna nick ve şifre denenir,başarılıysa gelen sayfa aynıdır.Bşarızsa da hata uyarısı gelen sayfa vardır.Doğru sayfa geliyorsa kullanıcı adı ve şifre doğru sayılır.Böyle bir şey yazılabilir.Ancak ne boka yarayacak ki deneme yanılma yöntemi :)
    bence çaresizlik yöntemi deneme yanılma.Belki yazan olur programı.

instagram.com/yks.rehberlik >> YKS Rehberlik ve Eğitim Koçluğu için takipte kalın ;)
Toplam Hit: 2694 Toplam Mesaj: 4