Denyo Niye Takılıyo

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZOOM
    ZOOM's avatar
    Erkek
    win98 p3 500 sertifika filan diyor bidaha çalışmıyo.spama başlamıyo.birde sertifikalı sitelerin listesi nerde.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek
    Hojam az bekle yeni versionda ban listesi falan olmicak. takilmalara sebep olan her defasında bu şeyin tahribata baglanmak istemesi

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CamizBond
    CamizBond's avatar
    Erkek

Yaw bu denyo yu bir kac kere denedim , her defasinda bizim saldiri yapdigimiz yahudi admin bisiler gelisdirdi , mesela kanal operatorleri /norobot diyo , cunku  Denyo yu Turkish Attack robot olarak goruyo ve norobot yazdiginda login ekranina otomatik bir ikinci sifre geliyor ve o sifre durmadan degisiyor , cookiler de session id olarak degisiyor , ben butun cookieleri bloke ettim , denedim ama norobot yapdiklarinda kanala saldiri yapamiyorum. ve de size tavsiyem yeni yapilacak denyonun icine steganos modeli ref degistirici koymaniz , mesela bende Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; .NET CLR 1.1.4322) cikiyor , ki ben bunu herhangi baska bir OS gibi gostermek istiyorum mesela adminin kullandigi FreeBSD gibi ve Opera gibi , walla cok makbule gecer makbulenin dayisi da gecer yani , accayyip abbas bisi olur

camiz gibi deperim walla
Toplam Hit: 2214 Toplam Mesaj: 3