folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Department@Fbi.Gov

Department@Fbi.Gov

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aforizma
    aforizma's avatar
    Erkek
    bana burdan tuhaf bi mail geldiii... yok bu IP nolu bilgisayardan 30 tane illegal siteye girmişim de falan filaan... dosyanın ekini indiriiim dedim taramadan geçirdiğimde antivirüs e yakalanıyordu... bunun hakkında malumatıı olan varmıı arkadaşlar.. nedir? neyin nesii kimin fesiiidiir??
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    nesi varmı virüs işte :))

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fmk
    fmk's avatar
    Erkek
    forumda var bakın karamail diye bir olay istediğiniz mail adresi ve isimden istediğiniz kişiye mail atabiliyorsunuz bende fenerlilerden gıcık olduğumda bir çok fenerliye  info@fenerbahce.org.tr mail adresinden virüs ve trojen yedirdim biraz hayal gücünüzü kullanarak çok insanı kekleye bilirsiniz:) burda isim vermeyim bazı kendini hacker sanan lavuklarda msn nizi verinde konuşak bölümünden maillerini alarak kekledim ama yanlış anlamayın sadece dalga geçtim büyük hackerlerle :)

Eğer İnsanlar benimle aynı şeyleri düşünüyorsa bir yerlerde yanlış yaptım demektir
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fmk
    fmk's avatar
    Erkek

http://www.tahribat.com/forumdisplayfolder.asp?folderid=15905

burdaki kod karamailin kodları

Eğer İnsanlar benimle aynı şeyleri düşünüyorsa bir yerlerde yanlış yaptım demektir
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Liquid
    Liquid's avatar
    Erkek

Anti-virüs firmaları, FBI’ın adını kullanarak kullanıcıları tuzağa düşürmeye çalışarak virüs yayan bir e-postaya karşı uyarıda bulunuyor. Sober virüsünün bir varyantını taşıyan e-posta, kullanıcıları illegal bir siteye girmekle suçlayarak ekte yer alan zararlı dosyayı açmalarını istiyor.

FBI’ın yanı sıra CIA ve Alman BKA birimlerinin isimlerini kullanarak kullanıcıları kandırmaya çalışan kötü niyetli bir e-posta oldukça zararlı Sober virüsünü yayıyor. Anti-virüs firmaları tarafından yapılan açıklamalara göre, Sober virüsünü taşıyan bu e-posta hızla yayılıyor. Şu sıralar milyonlarca bu tür e-postanın İnternet’te gezdiğini bildiren anti-virüs firmaları pek çok kullanıcının bu tuzağa düşerek bilgisayarlarına Sober virüsünü bulaştırdığını iddia ediyor.

Hurriyetim.com.tr

windocs.org

yeterli olur herhalde

İmzalamazsam ne olcak?
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gokhan27
    gokhan27's avatar
    Erkek
    selam kardeşlerım bu kardeşimizin dedigi bendede vardı ıkı yadırda geliyor dun aksam ınternete takılamadım bı gecede manyak ou manyak 38 tane yollalmıs ve ama bana sadece o adresen degıl 15 ayrı adresden yolluyo ama akıllı manyak adresler bılıyo nerdeyse bılıyorum vırus oldugunu amam adamın acssı gelıyo bu nedır sımdı bı bok olmaz delmı bıze bana bayadır geliyorduda acmıyordu mama bokunu cıkardı hergun yolluyo ya kapataamm mı bunu ben bı yolu yokmu bunun

imzam yok barnak bassam
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tagext
    tagext's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Başarı Madalyası
    Erkek
    sizinkisi saçma bişeydir fbi dan geldiğini sanmıyorum.
    ama eskiden fbi istatistik tutma amaçlı programları abd içinde yayıyodu hatta mcafee bu programı virüs listesinden çıkarmıştı.

ftw
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aforizma
    aforizma's avatar
    Erkek
    eyvallah kardeşlrim sagolasınız...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hunter
    j4x
    j4x's avatar
    Erkek

Muhaha banada hergün 2000 tane geliyo fbi mbi büssüür yolluyolar mailde büssürü net passport sıfırlama iletisi,trojan,virüs eklemisler..Uğraşıp sileceksin :)

The king is bleeding.
Toplam Hit: 1656 Toplam Mesaj: 9