Dgs Kursu Önerileriniz

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    archair23
    archair23's avatar
    Erkek

Arkadaşlar 2 aydır çalşıorum kurs parası çıkarmaya çalışıyorum. Bu aralar dgs kursları kayıtları var. Hangi kursları dersanleri önerirsiniz.

Acer 4820TG i5 Ati 5650 & İphone 4 & iphone 6 & Turkcell Platinum & Ipad Mini Retina & Playstation 4 & GTA V & Logitech Z506 & Cookoo & Samsung Evo 250gb
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blacksun
    blacksun's avatar
    Erkek

nobel akademiye yazıldım ben

şiddete meyalim vallahi dertten..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    archair23
    archair23's avatar
    Erkek

blacksun bunu yazdı:
    -----------------------------

nobel akademiye yazıldım ben

-----------------------------

hocam ders şekli nasıl ne zmn başlıo derslern ve ne zmn bitio kaça yazıldın birde

Acer 4820TG i5 Ati 5650 & İphone 4 & iphone 6 & Turkcell Platinum & Ipad Mini Retina & Playstation 4 & GTA V & Logitech Z506 & Cookoo & Samsung Evo 250gb
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivir-US
    antivir-US's avatar
    Erkek

arkadaşım dersane işinde hocalar da önemli,çoğu dersane ucuza hoca çalıştırabilmek için yeni mezun elemanları toplayıp geliyo.Bu adamların tecrübesi olmadığından öğrencinin halinden de anlamıyo.

ben zamanında çok dersaneye gittim ama bu sene KPSS için dedim nasılsa çoğu dersane hem pahalı hem de işe yaramaz bari halkeğitime gideyim,az para ödeyeyim.Gittim ve memnun kaldım.Hem dönem boyu 150tl ödedim hem de en beğendiğim kurs oldu.Sebebi ise hocalar orta yaşlı tecrübeli adamlar.Akşam okuldan çıkınca halkeğitime gelyiyolar orada ders anlatıyolar ve gayet saygılı hocalar.Hocalar tecrübeli oluyor,okulda ne öğrettilerse,ne gerekliyse o0nu anlatıyor.Tecrübe çok önemli.Tabii her ilde aynı olacak diye bişey yok,bi araştır az para vereyim dersen halkleğitimi de küçük görme bence gayet iyiler.İşi tecrübe değiştiriyor ve bir de senin çalışman...

Camınızı kırar, duvarınıza işer, bisikletinize biner, tekerini keser, arabanızı çizer, zilinize basar kaçarım. Kısacası ben annenizin sokağa çıkarken uzak dur dediği çocuklardan biriyim.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    archair23
    archair23's avatar
    Erkek

up bu 2 günde bulmam gerek arkdaşlar

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    archair23
    archair23's avatar
    Erkek

önerilcek bi kurs yokmu ya ? Bu maksimum akademi kursu nasıldır yada analiz bilen varmı

Toplam Hit: 1169 Toplam Mesaj: 6