Digital Foto Makinemi Düşürdüm

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    patates
    patates's avatar
    Erkek
    arkdaşlar az önce elimden düştü açıkken ve objektifi dışarda kaldı içine girmiyo aleti açıyorum bır bır ötüyo 2 kere objektif içine filan girmediği için sonra kapanıyo 3 hafta önce teknesondan aldım fakat kendim düşürdüğüm için bir şey filan talep edilmezd e yol gösterebilecek olan varmı?

https://t.me/pump_upp
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BiGGest
    BiGGest's avatar
    Erkek
    tam bilmediğim için soruyorum, o makinelerin düşmeye karşı garantisi olmuyomu.. Düşürünce garanti işlemiyomuymus :S

BiGGest was here! [ C.r {YesileV GrandMaster} ]
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

Hocam bi şekilde o kapağı içine sok, ondan sonrada dışına cıkmıo die götür...

Düşürme garanti dışıdır... 

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BiGGest
    BiGGest's avatar
    Erkek
    renegadealien bunu yazdı:
    -----------------------------

Hocam bi şekilde o kapağı içine sok, ondan sonrada dışına cıkmıo die götür...

Düşürme garanti dışıdır... 

-----------------------------
    sahtekar kişilik xD

teknosa dan ürün almayın fln diye okumustum tbt te.. ben microsoft klavye mouse aldım kablosuz adama dedim pil ne kadar gider 2-3 ay gider dedi .. 5 aydır aynı pille dvm :) artık teknosa yada microsoft olmasımı nedir bilmiom..

BiGGest was here! [ C.r {YesileV GrandMaster} ]
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    THT2005
    THT2005's avatar
    Erkek

dostum markasını yazmamışsın makinanın eğer ii bişi ise ve cazgınlık çıkartırsan yaparlar :)

Not: tecrübe konusuyor :) Test edildi onaylandı aynen sony :)

Burası Türkiye... Yaşanacak , Yaşanmış , Yaşanan olayların hepsi normaldir.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Martech
    Martech's avatar
    Erkek
    :) garantiye yolla : dai bencede yenisini verirler zaten:
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sanane
    sanane's avatar
    Erkek
    Aynısı benimde başıma gelmişti. Birde makine müdürün makinesiydi. Objektif dışarda kaldı  ne içeri giriyor ne de açılıyordu makine. Yere düşünce objektifi azcık yamulmuş ve sıkışmıştı. Biraz oynatınca yerine oturdu ve düzelmişti. istersen sende bir dene. Belki düzelir. (Marka Samsung)

Naber la?
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    demirci
    demirci's avatar
    Erkek

rene'nin taktigi dene,

ustlerine git musteri her zaman haklidir..

cazgirlik ise yarar..

Bir vatanin vardi da biz mi aldik elinden Bir bayragin vardi da biz mi indirdik. dedeleriniz zamaninda savasti da biz mi ellerinden aldik simdi sen neyin hakkini istiyorsun simdi sen nerenin bir karis topragini istiyorsun 30 yildir ruyalardasin birak bu siyonist gorusu birak bu ermeni dusunceyi birak....
Toplam Hit: 1332 Toplam Mesaj: 8