Digitalocean Opencart Kurulumu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeyQirs
    HeyQirs's avatar
    Erkek

geceden beri bir çok yol denedim gerek zpanel webuzo vs vs ama hiç birinden sonuç alamadım direk olarak opencart kurabilicegim bir yöntem var mıdır hiç panelle falan ugrasmadan digitaloceandan halledebilecegim ?

forumda yazmıyorum artık okuyorum yeter adam olana.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hatayi
    hatayi's avatar
    Erkek

Host hakkında pek bilgi vermemissin vps ve ubuntu için bkz:

http://bfy.tw/1fnc

hatayi tarafından 07/Eyl/15 17:47 tarihinde düzenlenmiştir

Tarikat-ı Aliyyeyi Tahribadiyye
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sRcN
    sRcN's avatar
    Erkek

skype pmle 19:00 dan sonra halledelim...

Wordpress - SEO & Digital Marketing
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek
    HeyQirs bunu yazdı

geceden beri bir çok yol denedim gerek zpanel webuzo vs vs ama hiç birinden sonuç alamadım direk olarak opencart kurabilicegim bir yöntem var mıdır hiç panelle falan ugrasmadan digitaloceandan halledebilecegim ?

direkt opencart kurmuyorsun sakin.

sen standart fto aciyorsun bu gerek

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek
    hipokondriyak bunu yazdı
    HeyQirs bunu yazdı

direkt opencart kurmuyorsun sakin.

sen standart ftp aciyorsun bu gerek

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek
    HeyQirs bunu yazdı

@HeyQuirs hocamla calışmaya başladık  kurulumları gerçekleştirdik.

digitak ocaen uzerinde cpanele yakın olan zpanel ile sağlıklı sonuçlar elde ettik cpanele ücret ödemenize gerek yok saygıdeğere müritler 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bektas
    x-files
    x-files's avatar
    Erkek

Panilux kullanıyırul 5 domaine kadar ücretsiz. Centos web panel var oda ücretsiz komple. Kurulumda nasıl bir pata alıyorsun. Z panel artık destek vermiyor diye biliyorum.

//Hayat Bazen Tatlıdır//--//Aşıksan vur saza şoförsen bas gaza// https://zulfumehmet.com/ Kişisel bir olay
Toplam Hit: 1177 Toplam Mesaj: 7
opencart vps digitalocean cozum