Digiturk Paralel Nasıl Çekilir ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Musket
    Musket's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Ben gittim digiturk aldım.

Ama dogal olarak sadece bır TV de calısıyor. Paralel cekesım var.

Ama sanıyorum ki bu oyle kolay bır durum degıl ?

Nasıl bir switch kullanmalıyım ?

Nasıl bir kablo kullanmalıyım ?

Daha da onemlısı bu mumkun mu ?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    camarade
    ontedi
    ontedi's avatar
    Erkek
    Evet arkadaşlar benim de çok merak ettiğim bir konu. Ayrıca şunu sormak istiyorum. Bizim digitürk salonda, benim bilgisayar başka oda da. Digitürkü çalıştırmak için ne yapmak gerekir ( bilgisayarda ). Bir de benim ekran kartı radeon 9200 se. Bunun için uygun yuva varmı. Yardımlarınızı bekliyorum.

Matematikçi ve Yazılımcı. http://www.ontedi.com ve http://www.cizgi.site Siteme beklerim herkesi.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

mümkün değil die biliyorum...

onu ancak digitrku kacak izleten dreambox vs şeylerle yapabiliosun ama yasal değil...

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    catlax
    catlax's avatar
    Erkek

Uydu Cihazından ßir Kablo İle ßilgisayarına Çekebilirsin.. Ama Ana Yerde Ne İzlerlerse Sende Onu İzlersin..

ßirde Kablosuz Aparatlar Var Onlardan Temin Edersen İzleyebilirsin.. Adını Tam Olarak ßilmiyorum.. Ana Cihaza Takılır.. Wirales Sistemi Gibi Çalışır . Diğerinide Başka Bir Tv'ye Takarsın ve ßunun Güzelliği İstediğin Kanalları İzlersin ßağımsız Olarak.. Tabi ßu Dediğim ßir Evin İçerisinde Gerçekleşiyor ßaşka ßir Yere Taşımak İstemiyorsun Sanırım ? 

Ne zaman kendini yenilmiş hissedersen hatırla; kazanan sperm sensin, doğuştan savaşcısın!!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yenicerix
    yenicerix's avatar
    Erkek
    teknik olarak mümkün değil...  anca şöyle olur:  bir tane video verici alırsın (karaköyde altmış yetmiş ytl ye vardı), bu vericiyi digiturk kutusuna bağlarsın, bu cihaz havandan uhf bandından sinyal gönderir ve diğer televizyonda bu uhf sinyalini bulursun... yalniz burda bir kısıtlama var, digiturkün bağlı olduğu tvde hangi kanalı izliyorsan diğer tv dede sadece onu izliyebilirsin...

Türkiye Cumhuriyeti şeyhler, dervişler, müritler, meczuplar memleketi olamaz. En doğru, en hakiki tarikat, medeniyet tarikatıdır. "M.K.Atatürk"
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Musket
    Musket's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    renegadealien bunu yazdı:
    -----------------------------

mümkün değil die biliyorum...

onu ancak digitrku kacak izleten dreambox vs şeylerle yapabiliosun ama yasal değil...

-----------------------------

Abi Allah aşkına ?

Neremiz yasal ?

Sen bilgilendir beni yeter : )

Yasal mı değil mi fln karıştırmamak lazım :D

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    catlax
    catlax's avatar
    Erkek
    Kendi Evimde Dıgıtürk Olmadığı İçin Kısıtlamaları ßilmiyorum... Arkadaşın Demiş Olduğu Cihaz ßenim Anlattığım Cihazdır.. Kolay Gelsin.

Ne zaman kendini yenilmiş hissedersen hatırla; kazanan sperm sensin, doğuştan savaşcısın!!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    catlax
    catlax's avatar
    Erkek
    ßen 5 Ay Kadar ßir Zamanda " Opos " Kart İle Dıgıtürkün ßütün Paketlerini İzlemiştim.. İş Yasallara Kaldıysa Neler Var ßu İşlerde (:

Toplam Hit: 4336 Toplam Mesaj: 8