folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Digitürk Portal Kullanan Var Mı?

Digitürk Portal Kullanan Var Mı?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    elcondor
    elcondor's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Bu özelliği kullanmak ücretli midir? Faturama ekstra ücret yansır mı? sadece portalın sunduğu bazı hizmetleri kullanmak istiyorum (bazı kanallardaki programların tekrarı vs)

adamlara mail atıyorum müşteri hizmetleri bana geri dönüş yapıyor, soruma net cevap alamadığım gibi lafı dolandırıp paket satmaya çalışıyorlar.. Digitürk internet sitesinde de detaylı bilgi yok yada göremedim..

Bu özelliği kullananlar sağlıklı bir bilgi verirse memnun olurum...

.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RotKerim
    RotKerim's avatar
    Erkek
    elcondor bunu yazdı

Bu özelliği kullanmak ücretli midir? Faturama ekstra ücret yansır mı? sadece portalın sunduğu bazı hizmetleri kullanmak istiyorum (bazı kanallardaki programların tekrarı vs)

adamlara mail atıyorum müşteri hizmetleri bana geri dönüş yapıyor, soruma net cevap alamadığım gibi lafı dolandırıp paket satmaya çalışıyorlar.. Digitürk internet sitesinde de detaylı bilgi yok yada göremedim..

portal kastın arkaya ethernet kablosu baglayıp kullanmaksa ekstra ücretli değil

Fuck Mobb Deep Fuck Biggie Fuck Bad Boy as a staff record label and as a mother fuckin crew. En büyük hayalimi sordu geçenlerde birisi Midtown metrosundan inip Broadwayde bir kaç tur attıktan sonra Union Square Park karşındaki Starbucksda bir kahve içmek.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    elcondor
    elcondor's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    RotKerim bunu yazdı
    elcondor bunu yazdı

portal kastın arkaya ethernet kablosu baglayıp kullanmaksa ekstra ücretli değil

aynen bunu diyorum, ama ne kadarı ücretli değil.. filmler de var orada...

.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hsyN
    hsyN's avatar
    Erkek

http://www.digiturk.com.tr/dilediginzamandilediginyerde/ 

eğer dediğin olay linktekiyse ücretsizmiş hocam, ekstra bişey yapmana gerek yokmuş, hesabına giriş yapıp izleyebiliyomuşsun. telefon tablet için uygulaması varmış, bilgisayardan da site üzerinden izleyebiliyomuşsun. televizyonunu da internete bağlamak şartıyla televizyonda da bu özelliği kullanabiliyomuşsun.

edit: giriş yaptıktan sonra filmi izleyebiliyosan o film ücretsizdir, kirala-satın al gibi olay varsa ücretlidir :/

hsyN tarafından 10/Kas/14 21:08 tarihinde düzenlenmiştir

test 1 2
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    elcondor
    elcondor's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

tamam şimdi emin oldum, zaten modemi tv ünitesinin içine yerleştirdim yarım metrelik ethernet kablosu işimi görüyor..

destek için teşekkürler..

Müşteri hizmetlerinin bu kadarcık bir bilgiyi vermek yerine hemen paket itelemeye çalışmasını da anlamıyorum..

elcondor tarafından 10/Kas/14 21:10 tarihinde düzenlenmiştir

.
Toplam Hit: 1699 Toplam Mesaj: 5