folder Tahribat.com Forumları
linefolder Elektronik / Embedded / Mobil Cihazlar
linefolder Digtal Foto Makinesi Kullanan Arkdaşlar?

Digtal Foto Makinesi Kullanan Arkdaşlar?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    patates
    patates's avatar
    Erkek
    arkaşlar elimde 200-225 ytl var bu paraya beni idare edicek bir makine istiyorum öle çok süper birşey olmasına gerek yok profosyenel filan değilim arkdaş arasında anı olarak çekilmek için ama tabi çok dandikte olmasın araştırdım işte 6 megapixel de var 8 de var kimisi megapixele aldanma filan diyor elinde ben şunu kullanıyorum fiyatı şu kadar al pişman olmazsın diyen vamrı? biraz bilgi verinde boşuna para bayılmayayım bende?

https://t.me/pump_upp
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pompaci
    pompaci's avatar
    Erkek
    şu bu deilde nt ye bi uğra arada bir kampanyaları oluyo 2 sene oldu 60 YTL ye almıştım ben makinayı pek iyi bişey sayılmaz ama idare ediyo

hayat boş pompala çoşşş :):)...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    swordfish
    swordfish's avatar
    Erkek
    o fiyata 2. el çok kaliteli makinalar alabilirsin.Tavsiyem canon Ixus 75 yada 100 serisi.www.gittigidiyor.com a bir bak derim

Eskişehirin göbeğinde tecavüze uğrayan Rapci gençler : http://www.youtube.com/watch?v=248MKazGlpo&feature=plcp
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bella_ciaa
    bella_ciaa's avatar
    Erkek
    BENQ araştır derim. dandiktir die aldım bi tane çok kaliteli çıktı. arızalndı bi kere birebir değiştirdiler..... bence bi bak. 1 yıl oldu hala tıkır tıkır makine

Rüyamda Ben Ve hazreti Fethullah hoca abey efendi aynı Keranedeydik. İkimizde Aynı Kaşarı Zükmek İstedik. Ben Qarıyı Ona Vermeyince Fışfışla Fışfışlaya Ağlamaya Ve Vaaz vermeye Başladı. "Evladım Dünya Geçicidir (fışfışpırrt) Paylaşamadığınız bişey Varsa; Önce Arkadaşına İkram Et. Sonra Sen Yap... :D
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pcpc
    pcpc's avatar
    Erkek
    kardeş elindeki parayla canon 'un makinası8nı alabilirsin. canonun makinaları çok manyaktır. sen yine bi fotocuya git ole nt de felan boşver dediğimi yap hadi şimdiden hayırlı olsun:)))

teknisyen12199
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    persian
    persian's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Kodak ZD710

Samsung s630

Fotoğraf çekme hastası olaraktan hatta bu işte yarı uzman olaraktan :D katien öneririm ;) 

Toplam Hit: 907 Toplam Mesaj: 6