Direct Admin Lisansı Lazım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    prokto
    prokto's avatar
    Erkek

Arkadaşlar merhaba, kendi işlerimi, çalışmalarımı ve bir kaç müşterimin işlerini tuttuğum vps imde Direct Admin panel kullanıyordum ama lisansı gitti bir güncelleme sonrasında. satın alınmış bir şey olmadığı içinde destek alma imkanım yok.

Ücretsiz lisanslı o tip öneri / lisanslama için bir yol bilen varsa önerilere / ücretli desteklere açığım. Teşekkürler.

Bu imza çok eskidi artık...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo

illa direct admin olsun diye bir seyin yoksa plesk kullanabilirsin beleşe

deneme sürümünü kur, 20 gün mü ne veriyo. sonra tekrar gizli sekmeden deneme keyi al, maili falan sallayıp. tekrar gir. 2 senedir bu şekilde kullanıyorum. 

onay maili falan bile istemiyo. hasan hüseyin diye bi mail sallayıp devam edersin her ay.

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    prokto
    prokto's avatar
    Erkek
    yolbulucu bunu yazdı

illa direct admin olsun diye bir seyin yoksa plesk kullanabilirsin beleşe

deneme sürümünü kur, 20 gün mü ne veriyo. sonra tekrar gizli sekmeden deneme keyi al, maili falan sallayıp. tekrar gir. 2 senedir bu şekilde kullanıyorum. 

onay maili falan bile istemiyo. hasan hüseyin diye bi mail sallayıp devam edersin her ay.

ya şimdi bi kurulu düzenimiz var onu da bozmak istemiyorum :)

Bu imza çok eskidi artık...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cache
    cache's avatar
    Erkek

2 yıl önce 65€'ya ispmanager lisansı aldım. Harika bir şey. Birden fazla MySQL sunucusunu aynı anda kontrol edip birden fazla sunucu kurup hepsini tek panelde kontrol edebiliyorsunuz. Ayrıca oldukça stabil ve güvenli. 

Büyük projelerde örneğin  3 farklı sunucu kurup hepsine ISPmanager kurarak birleştirdiğinizde sunucunun biri çöktüğünde web sitesi yayında kalmaya devam ediyor. Ayrıca hangi  ülkeden daha yakın istek var ise en yakın sunucuya atıyor ve tüm bunların hepsi ömür boyu lisans ile 65€. 1 yıl sonra yıllık güncelleme lisansı almak isterseniz de 20€.

Ruslar bu işi efsane yapmış :)

Eşit: 60€ olmuş

cache tarafından 21/Haz/18 04:29 tarihinde düzenlenmiştir

En iyisi olmadan önce, her zaman en kötüsü olmaz mı ?
Toplam Hit: 1543 Toplam Mesaj: 4
direct admin lisans