folder Tahribat.com Forumları
linefolder Bilim Teknik Teknoloji
linefolder Diş Teli Yaptırma Problemi

Diş Teli Yaptırma Problemi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

Hacılar dişlerde problem var onları yaptırmam lazım. Dişeti çekilmesi olduğu için damağın kesilip biçildiği bir ameliyattan sonra diş teli taktırmam gerekiyor. Devlet bunun için 5 sene sonrasına randevu veriyor.

Özelde bunu yaptırmanın ucuz bir yolu var mıdır ? Yarısını sigorta karşılasın yarısını devlet vs gibi ?

Not: Özel sağlık sigortam dişi kapsamıyor.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

Başka hastane dene 

Minimalist Değilim Tembelim
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DaSpOnGe
    DaSpOnGe's avatar
    Erkek

agacım bazı doktorlar özelde diş yazmıyor ama tedavini yapıyor tanıdık vs sorgula istersen 

bizim iş yerinden arkadaş diş yaptırdı doktor sağolsun başka bişey diye giriş yapmış sigortadan yaptırdı

You think you've travelled far and never seen the stars :)))
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kerot
    kerot's avatar
    Erkek

Parasını ver yaptır hocam değiyor sonuca. Zaten parasını vs. baştan konuşuyosun, her kontrole gittiğinde biraz biraz ödersin, para durumun müsaitse devlet ile uğraşma derim. Gittiğin kliniğe göre belki bir kısmını karşılama şansı gibi şeyler olabilir sanırım.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusdogan
    yunusdogan's avatar
    Erkek

medipol ve bezmialem diş anlamında başarılıdır.

bezmialem duydum fakat ben medipolden tecrübe ettim memnunum

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

kardeşime 5 yıl sonraya gün vermişlerdi. özelde 8 ila 15 bin arasında fiyat almıştık. sene 2015. sonra bi tane özel muayene 2400 liraya yapmıştı. hem de gayet iyiydi.

özelde soyguna uğrama ihtimaliniz yüksek iyi araştırırsan uyguna bulabilirsiniz

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nereodi
    nereodi's avatar
    Erkek

hangi şehirdesin tanıdık var ise sorabilirim 

canısı| Keser gibi olma; hep bana, hep bana. Testere gibi ol Bir sana bir bana...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Naruto
    Naruto's avatar
    Erkek

Hocam nöbetteyim dm den telefon numarani yolla yapabileceğimiz bişey varmı bakalım. 

la geldik bi fırtına gidiyoruz bi fırtına
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

bu tamamlayıcı sağlık sigortalarının bazı şeyleri ödeyip bazı şeyleri hiç ödememesi beni deli ediyor

iki tarafta kaybediyor

halbuki belli bir kısmını her sağlık problemi için ödese üstünü biz ödesek daha iyi olur 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Naruto
    Naruto's avatar
    Erkek

Ortodontik tedavi fiyatları çene yapısına göre değişiyor. Uzmanlık isteyen bir dal. Uzman olmayan hekimler den takanlar var fiyat olarak biraz daha düşük lakin ben üniversitede takilmasindan yanayım.prof veya doçent kontrolünde çok kalıcı kapanislar saglanabilir.

Tabi önce periodontoloji (diş eti hastalıkları)  diş eti seviyesine bakması lazım. 

Dişler sürekli rotasyon yaptığı için 5 yıl sonra kapanış daha kötü bi hal alabilir. 

Pandemi döneminde dis hastaneleri ve üniversiteler %100 verimle çalışmıyor o yüzden bekleme suresi daha da uzaar...

la geldik bi fırtına gidiyoruz bi fırtına
Toplam Hit: 966 Toplam Mesaj: 10
diş diş teli