folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Diz Üstü Oyun Bilgisayarı Yardım

Diz Üstü Oyun Bilgisayarı Yardım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lambo
    Lambo's avatar
    Erkek

Arkadaşım için diz üstü oyun bilgisayarı bakıyoruz ama ikimizde bu konularda pek bilgili değiliz. Sizlere danışıp yardımlarınızı ve tecrübelerinizi bekliyoruz. Bütçe olarak 1.5 max 2000 tl bişey olursa çok makbule olur üstüne birde ısınma sorunu olmayan bir marka model olursa tadından yenmez. Şimdiden sağolun

not: konu yanlış yerdeyse özür

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jilet_Boris
    Jilet_Boris's avatar
    Erkek

Oyun için neden dizüstü?  Daha doğrusu oyundan beklentin nedir, ultra grafikler vs?

Mesela ısınma sorunu olmayan süper bir oyun laptobu önerebilirim "Alienware" ama kaldı ki onun borcunu ödeyene kadar kendine araba da alabilirsin.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    McM
    McM's avatar
    Erkek

Fiyat aralığınız dizüstü oyun pcleri için biraz aşağılarda bence..

Ben kendi adıma oyun ve aynı zamanda 3d işlerim için monster notebook tercih ettim..  Isınma problemi turbo fan sayesinde hiç yok ama fan sesi var :) Ya yardan ya serden..  http://www.monsternotebook.com.tr adresinden bir göz atın isterseniz.. İnternette genelde ön sipariş ile ilgili epey şikayet var ben stoktan bir makina aldığım için hiç bir problemle karşılaşmadım...

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lambo
    Lambo's avatar
    Erkek

Kıbrısta öğrenciyiz yurtta kaldığımız için arkadaşın masa üstü bilgisayar şansı yok siz bu fiyata önerebileceğiniz şeyleri paylaşırsanız çok yardımcı olursunuz arkadaşlar

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

hp olmasın.

Minimalist Değilim Tembelim
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KarakartaL
    KarakartaL's avatar
    Erkek

Monster Abra A7 aldım ısınma problemi yok bunlarda Turbo soğutma sistemi var tavsiye ederim. Ama dediğin fiyata bu bilgisayarı alamazsın 3000 TL yi gözden çıkarman lazım. Ayrıca bu laptopta oyunlarda ultra ayarlarda inanılmaz performans veriyor. 

Toplam Hit: 902 Toplam Mesaj: 6