folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Siteleri
linefolder Dizimag A Alternatif Site Tavsiyesi

Dizimag A Alternatif Site Tavsiyesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Wizard
    Wizard's avatar
    Erkek

arkadaşlar online izlemek gibi bir huyum yok indirip izlerim.fakat bi cok dizi izledigim icin üyelikten e-postaya geliyodu dizinin yeni bölümü yayınlandığı zaman haberi.Bu tarz bi site tavsiyesi olan var mı?

Bazen kalmak da gitmek kadar cesaret istiyor...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    piradomim
    piradomim's avatar
    Erkek

yabancidiziizle1.com

dizilerin yeni bölüm tarihleri yaklaşınca üstte yazıyor ve yayınlanınca yeni bölüm anasayfasında çıkyor,üyelere özel bildirimi de vardır sanırım

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    paduwan
    paduwan's avatar
    Erkek

dizi sitesi degil ama belki isine yarar.

dizilerin bölümlerinin ne zaman cikicagini gösteren bir site kendine göre ayarlayabiliyorsunda: http://tvcountdown.com

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Meczup
    1049
    1049's avatar
    Homo

Ya sanki bu ilk iki entry daha önceden aynı başlık adı altında ardı sıra yazılmış gibi hatırlıyorum. Dejavu oldum yani. Bu arada dizistr.net ile diziwu.com var yeni farkettiğim 2 site. dizistr.net zaten tamamen dizimag e benziyor görünüm olarak. Bir bak derim. Bu arada dizimag, dizimag5.com da açılacak sanırım. Öyle bir bilgi şeyetmişler domainde.

dudaklarına değen yağmur bir parça rujundan çalar. dudaklarına değen yağmur bile, bir parça rujundan çalar. benim değemediğim o dudaklarına değen yağmur, bir parça rujundan çalar. // bi gün buralarda yeni bir ağaç yeşerecek ve biz gölgesinde mürekkepler tüketeceğiz //
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek
    Ayazz bunu yazdı

Ya sanki bu ilk iki entry daha önceden aynı başlık adı altında ardı sıra yazılmış gibi hatırlıyorum. Dejavu oldum yani. Bu arada dizistr.net ile diziwu.com var yeni farkettiğim 2 site. dizistr.net zaten tamamen dizimag e benziyor görünüm olarak. Bir bak derim. Bu arada dizimag, dizimag5.com da açılacak sanırım. Öyle bir bilgi şeyetmişler domainde.

fakedir o hacı. gmail ile mi mail alacak adamlar o kadar prof ekip.

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ar0fer
    Ar0fer's avatar
    Erkek

Hocam yandex video'dan torrent aratırmış gibi yani; breaking bad 5.sezon 3.bölüm gibi aratırsan çoğu diziye ulaşabilirsin türkçe altyazılı olarak.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Meczup
    1049
    1049's avatar
    Homo
    Kreyzi bunu yazdı
    Ayazz bunu yazdı

Hocam adamlar en son dizimag1 den 10 a kadar almıştı domainleri dizi-mag uçunca. O yüzden fake gibi gelmedi pek.

dudaklarına değen yağmur bir parça rujundan çalar. dudaklarına değen yağmur bile, bir parça rujundan çalar. benim değemediğim o dudaklarına değen yağmur, bir parça rujundan çalar. // bi gün buralarda yeni bir ağaç yeşerecek ve biz gölgesinde mürekkepler tüketeceğiz //
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ugur0
    ugur0's avatar
    Erkek

diziwu.com

imza
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek
    Ayazz bunu yazdı
    Kreyzi bunu yazdı
    Ayazz bunu yazdı

Hocam adamlar en son dizimag1 den 10 a kadar almıştı domainleri dizi-mag uçunca. O yüzden fake gibi gelmedi pek.

ilk 4 domain godaddy'den alınma ve bilgileri kapalı. sonrası açık bilgilerle alınmış. dizimag5 ise isimtescil'den alınmış hatta.

10a kadar almışlar bence rivayet.

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    flickR
    flickR's avatar
    Erkek
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek

başka tavsiyesi olanlar varsa sunsun yine.

Çok özel kadınlar tanıdım. Bana hayatı onlar tanıttılar...
Toplam Hit: 1578 Toplam Mesaj: 11