folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder DOGUM TARİHİ BULMA PROGRAMI

DOGUM TARİHİ BULMA PROGRAMI

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    grunak
    grunak's avatar
    Erkek

arkadaslar son aylarda dogum tarihi bulma programlaroı cogaldı olanlarda varsa bunu knight içinde kullanabilirler eger varsa paylasırmnısnız?

vede knight onmlinenın hilelleri var  kosp die bi program var ama parayla satıolar kredi kartı bilgilerini giriıyosun satın alıyosun

bende beramusda oynuom

nickim

IDeviL

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BiUyeOlamadim
    BiUyeOlamadim's avatar
    Erkek

Beyler gerçekten bu doğum tarihi programı çok lazım.Bi şerefsiz hackledi knightta accountumu.

Bi link verirseniz harbi bi kıyak yapcanız.

Tşk ederim.

The tip of the tongue taking a trip of three steps down the palate to tap, at three, on the teeth. Lo. Lee. Ta.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fistandantilus
    Fistandantilus's avatar
    Erkek
    Oyunları hileyle oynayınca ne zevk alıyorsunuz anlamıyorum. O zaman oyunun ne manası kalır..

Fakat söyleyin kardeşlerim; insanlığın bir ereği eksikse, eksik değil midir- bizzat kendisi de?
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BiUyeOlamadim
    BiUyeOlamadim's avatar
    Erkek

Kardeş doğru sölüon ama adamlar düzgün oynamıo ki...Bi ayarlasan şu brut programını vallaha etceğem dualarla cennete gidersin :D

The tip of the tongue taking a trip of three steps down the palate to tap, at three, on the teeth. Lo. Lee. Ta.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    qaMbLer
    qaMbLer's avatar
    Erkek
    IDEViL   olm ben sana acayip kızgınım bnenm white_Evil  sen beni clanına almadın bedne charı dagıttım mileete şu an level 62 den 48 e düşrüdüler ayriyeten o programı bulman çok zor clan kurmak koaly adam olmaq zor bak gördün mü sattılar seni olm öle o.ç.larıyla oynanmaz hele TIKKYCOCUKK o ve EmreTDN ikisi kadar pi.ç  yoktur a.q. biz level askarken bize yalwara yalwara level 60 oldular sonra sattılar 10 k para vermediler hacklenince hele beramusun anasını zukiyim a.q. beramus kadar zikilmiş server yoktur yeter a.q. ahanda çok sinrilyim zaten cypher da level 60 ve knight emprie gelince oyun iyice battı o oyun artık oynanmaz benden sölemesi yakında sende hacklnirsin oyunun her hilesi yayıldı bende seni Admine şikayet etmezsem a.q.

Burdan bütün kızlara sesleniyorum. Malın Varsa Zekatını Vereceksin Kardeşim
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExpirE
    ExpirE's avatar
    Erkek

mantığı çok kolay aslında beyler yapılabilir holyone baba yapar bunu aslında sölesekmı acaba mantığı

sen şifre vs giriyon programa o program siteden artık kaç kere denemesi gerekiyosa kesin sonuş olarak hepsini deniyo sitede ve şifre değiştirme onay sayfası açıldığında bulundu diye size gösteriyo ve sizde doğum tarihini bulmuş oluyosunuz.... bu kadar basit yani yazabilecek varsa böle bir program yazsında yararlanalım yav

mantık benden yazması sizden

ya bu programın

"bea"
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    decameron
    decameron's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Bilgi/Destek Madalyası Savaş Madalyası
    Erkek

Abü o knightonline midir nedir , onun kadar gereksiz bir oyun olamaz heralde. Ne öyle soluncana falan vuruyorsun saatlerce. Ne zevk alınır o oyundan?

Etinden korkanın kemiğini sikeyim!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Osiris
    Osiris's avatar
    Erkek
    DecaMeroN bunu yazdı:

Abü o knightonline midir nedir , onun kadar gereksiz bir oyun olamaz heralde. Ne öyle soluncana falan vuruyorsun saatlerce. Ne zevk alınır o oyundan?

Walla o oyunlardan zevk alınmıyor ama bağımlı oluyorsun... Ben Wow a başlamıştım ve oyunun 100 de 90 nında yürüyorsun=)

Ben ne anlamışım o oyundan..

Bana bakip her zaman gulumseyin.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dream_55
    dream_55's avatar
    Erkek

devıl oproğram bende var lisaslı osmanaygun55@hotmail.com adresime gelirsen veririm

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    grunak
    grunak's avatar
    Erkek
    dream kardeşim msnı ekle dedi  ve vermedın neden?....
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BLaBLa
    BLaBLa's avatar
    Erkek
    BLuE_FiRe sen White olduğuna eminmisin. Bende Kusnu yüm. A.q Arch senin hacklendini söylediydi sen charı kendi elimmle verdim diyon ne iş? grunak o programı bulman hakkaten zor :) Öyle dağılan bişey değil. Dağılsa oyun folloş olur diycem zaten oldu. Kendine bi kanka fln bul :) Program bazı orclarda var
Toplam Hit: 7868 Toplam Mesaj: 11