folder Tahribat.com Forumları
linefolder Domain - Hosting - Reseller - Dedicated Server - Virtual Server - IRC Shell - Seedbox
linefolder Domain İndirim Kodları Şehir Efsanesi Mi ? Porkbun Dan Niye Transfer Yapılamıyor

Domain İndirim Kodları Şehir Efsanesi Mi ? Porkbun Dan Niye Transfer Yapılamıyor

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi

her sirketin internette oluk oluk indirim kodu yağmuru var

ama bir gün şu fani hayatımda birini kullanmak nasip olmadı :)

madem hiçbirini kullanamıyoruz  niye varlar :)

varsa ihs güzel turhost tan bugün veya bu hafta içinde domain yenilemem var. varmı böyle bir kod falan bildiğiniz ...?

birde biliyorsunuz geçen sene porkbun blackfriday de bir kampanya yapmı ve millete bedava domain dağıttı

bizde her türk insanı gibi bedavaya hiç hayır demedik ve saldırdık

harika bir isim aldım

şimdi baktım ki yenileme ücreti 34 dolar. güncel bilgisi olmayanlar için dolar 10 tl oldu 

yani 340 tl ediyor. tabiki ödeyemem diyerek transfer edelim dedim ama hiçbir sitede transfer edilemez yazıyor.

yani korktuğum başıma geldi şöyle mi diyor bana:   ya 340 tl yi öde yada defol ...

Arkadaş uğruna ölmek kolaydır, ama uğruna ölünecek arkadaş bulmak çok zordur
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    engin01288
    engin01288's avatar
    Erkek

İHS'nin ben hiç kupon dağıttını görmedim :)  Öyle bir bölümü var sadece sitede sanıyorum. Eskiden cebit fuarlarında dağıtıyorlarmış.

Maalesef ücretisz satılan domainlerde transfer olmuyor genelde. Sözleşmelerinde de yazıyorlar.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

parası ne olursa olsun natro dan şaşmamak lazım guzelhosting e taşıdım pişmanım

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek
    futurist bunu yazdı

harika bir isim aldım

şimdi baktım ki yenileme ücreti 34 dolar. güncel bilgisi olmayanlar için dolar 10 tl oldu 

yani 340 tl ediyor. tabiki ödeyemem diyerek transfer edelim dedim ama hiçbir sitede transfer edilemez yazıyor.

yani korktuğum başıma geldi şöyle mi diyor bana:   ya 340 tl yi öde yada defol ...

hocam kesinlikle başka yere transfer edemiyorsan, halihazırda projen vb yoksa bekle süre biter bitmez başka yerden regle :D

tabi riskli iş alamazsın falan bana söylenme ama :D

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Webci58
    Webci58's avatar
    Erkek

Hocam atak domain yakında indirim kuponu dağıtacak, bir de blackfriday kampanyası yapıyor çoğu firma belli başlı bilindik yerleri tercih etmekte fayda var

Frontend Dev.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı

parası ne olursa olsun natro dan şaşmamak lazım guzelhosting e taşıdım pişmanım

Aynen aynen içinden geçtiler natronun, önce serverlerini update etsinler amk.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi

anlaşıldı o domain çöp oldu öyleyse.

güncel yenileme fiyatlarını merak edenler için

ihs: 117 tl

güzelnet 120 tl 

turhost 113 tl

blacfridayi bekleyemem zamanı geldi. 15 gün kaldı. yarın kesin yapmam lazım

futurist tarafından 14/Kas/21 19:40 tarihinde düzenlenmiştir

Arkadaş uğruna ölmek kolaydır, ama uğruna ölünecek arkadaş bulmak çok zordur