folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Siteleri
linefolder Domain Satışı İçin Tek Sayfalık Site

Domain Satışı İçin Tek Sayfalık Site

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kerot
    kerot's avatar
    Erkek

Merhabalar.

TIKLA

Birkaç domainim var. Örnekte görüldüğü üzere, domainlerime koymak için bu şekilde, tek sayfalık bir index yaptırmak istiyorum.

Forumun seviyesinin göre bebek işi ama benim kod bilgim zayıf, yapamıyorum bir türlü ya da uğraşmak istemiyorum.

Yapabilecek arkadaşlar ücreti ile beraber yazarsa anlaşalım. Detayları özel mesajla bildiririm, şöyle şöyle olacak şeklinde.

Ekleme:

Hazır konusu açılmışken, tahribat olarak bi listeleme sitesi yapsak nasıl olur, herkes satılık domainlerini paylaşır filan, bir pazar oluştururuz filan. teşekkürler.

kerot tarafından 25/Kas/16 23:35 tarihinde düzenlenmiştir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nvidia
    Nvidia's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

işe ben talibim hocam pm gönderiyorum tamda ihtiyacımın olduğu dönem haa

edit: iş saniyelerle kaçtı iyimi :D 

Nvidia tarafından 25/Kas/16 23:59 tarihinde düzenlenmiştir

Milyarlarca yıl ölüydüm dirildim ve tekrar dirilmemek üzere öleceğim günü bekliyorum!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    orheyn
    orheyn's avatar
    Erkek

Hocam wordpress'ten satılık domainle alakalı bir tema bulup yapabilirsin. Diğer türlü ben yaparım ama bilgisayarım yanımda değil. 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kerot
    kerot's avatar
    Erkek
    orheyn bunu yazdı

Hocam wordpress'ten satılık domainle alakalı bir tema bulup yapabilirsin. Diğer türlü ben yaparım ama bilgisayarım yanımda değil. 

Aynen ben de öyle düşündüm, index şeklinde de yapabiliriz. Bir arkadaş yardımcı oluyor sağolsun. Son hali olunca paylaşırım. Teşekkürler düşünmen yeter.

Toplam Hit: 1077 Toplam Mesaj: 4
bebek işi domain satış sayfası