Domain Ve Host Alacağımm...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mustafacsn
    mustafacsn's avatar
    Erkek

İyi günler beyler

Bence bu konuya ilk mesajı BuZuL atar nede olsa girişimdi :)

neyse konuma döneyim... Biliyrsunuz artık yaz geldi.. Domain ve Host almanın tam zamanı o kadar boş vaktim olacak şöyle ucuz ama kaliteli sonra alanı büyük olan bi Host arıyorumm bir de domain olacağım .Com uzantılı olacak tabi :) tabi şerefsizler benden önce davranırsa .Net ve .Org de olabilir :) bir yerde görmüştüm 500 MB alan ve diğerleri hep sınırsız tabi Reseller host o ayrı bi konu ve 45 YTL cik. ben birkaç domain alıp tek hostta mevzuyu bitirmek istiyorum acaba bana yardımcı olabilecek kimler var ? :) bütün destekler olsun ASP PHP ne varsa allah ne verdiyse :)

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek

abü ekle msn e konuşalım :D:D bak konuyu bile okumadım euheuheuh :D

lan ne şans var hep ben görüom host yazılarını profesyonelin hali başka canımmm .ÇD

DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mustafacsn
    mustafacsn's avatar
    Erkek
    adam girişimci be :) halletti pazarlık bile yaptıkk ama kaç mb olduğunu söylemem kaç para olduğunuda ...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CLK-J35
    CLK-J35's avatar
    Erkek
    nickimyok abi git ,ben bu yaz ondan almayı düşünüyorum..

CeLeKatireJeotuzbeş
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Blackplus
    Blackplus's avatar
    Erkek
    hostony den alabilirsin hostu hem ucuz hemde hızlıdır. Domainide isimtescilden en ucaza alabilirsin.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mustafacsn
    mustafacsn's avatar
    Erkek
    abi BuZuL La anlaştım ben sadece adamın ne kadar girişimci oldğunu tahmin ettim :)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cyber-works
    cyber-works's avatar
    Erkek
    indirimlihost çok güzel 100 mb 10 milyon hızlı 3 tane sitem var buradan :)

ferman sende dert çekmek bizde senden ayığız bu sarhoş halimizle sen insan kanı içersin biz üzüm kanı söyle, kötülük bunun neresinde?
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek

palavra :D benim sattığım özellikteki hostları rakipler azcık zor satar...

az özellik çok iş mantığı ile işin içine girişimcilik ve dürüstlük girince farklı yöne kayıyor olay.

DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    comlekci54
    comlekci54's avatar
    Erkek

ucuz hostu bulursun yanlız iyi çıkar mı belli degil?

Parmak izi bassam olur mu ?
Toplam Hit: 1892 Toplam Mesaj: 9