Domaini Ne Zamana Kadar Yenilemezsem Parka Düşüyor?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coLin
    coLin's avatar
    Erkek

Hocalar,

Domaini yenileme sürem yaklaştı. Ben bu yenilemeyi ne zaman kadar yapmazsam alan adı parka çekiliyor? Süre dolum tarihi 10.01.2018 diyor. Ben 28 aralıkta ödeme yapabilir miyim? Yani benim öğrenmek istediğim son güne kadar domain parka filan çekilmiyor değil mi? 

Bu dediği şey ne oluyor mesela bunu anlamadım.

Alan adınızı (adlarınızı) 12 günlük Yenileme ve Geri Alma Döneminde yenilemezseniz, alan adı yenileme ücretine ek olarak 306,87 TL tutarında bir ücret ödeyeceksiniz.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aylmz
    aylmz's avatar
    Erkek

Godaddy ikinci yıl fotoğraftaki gibi bir fiyat istiyor.

Daha zaman varken ucuz bir firmaya transfer etmeni öneririm, hatta bazı firmaların transfer kampanyaları var.

binin yarısı beş yüz o da bizde yok
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek

45 

90 

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    TheAvenqer
    TheAvenqer's avatar
    Erkek

hocam o 300 tl civarı olan para ceza bedelidir eğer süresi dolduktan sonra 12 gün içerisinde yenilemezsen 12 günden sonra domain parka düşer ordan öncelikli alma hakkı senindir almak istersen o bedeli ve domain bedelini ödemen gerekir

Bot ve lisans ihtiyaçlarınız için pm atınız.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sixth
    sixth's avatar
    Erkek

NS lerin firma tarafından değiştirilmesi firmaya göre değişiyor son gününe kadar müdahale olmaz istersen son günü yenileyebilirsin.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    end
    end's avatar
    Erkek
    TheAvenqer bunu yazdı

hocam o 300 tl civarı olan para ceza bedelidir eğer süresi dolduktan sonra 12 gün içerisinde yenilemezsen 12 günden sonra domain parka düşer ordan öncelikli alma hakkı senindir almak istersen o bedeli ve domain bedelini ödemen gerekir

tamamen ne zaman dusuyor peki? Neredeyse 1.5 ay gecti, domain benim panelden silindi fakat hala whoiste benim uzerime gorunuyor, satin alamiyorum.

0x0480 takilin madem ﷽﷽﷽
Toplam Hit: 1990 Toplam Mesaj: 6
domain yenileme