folder Tahribat.com Forumları
linefolder Donanım & Driver
linefolder Donanım Hakkında Yardım ...

Donanım Hakkında Yardım ...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fisek
    fisek's avatar
    Erkek

Bilgisayar donanımları ağ bağlantıları  hakkında elinde eğitim setleri gibi video döküman olan var mı ?

Beni hep kavgalarımdan bildiler...Sevdiğim kız, sevdiğimi bilmeyen kız.Yalnız, çaresiz, belimde tabanca. Sevdiğimden, sevdiğim için kaçtım. Kafanı kaldırıp bi Bak !!! Cennette Cehennemde Bu Dünyada... An gelir Izdırap dolar,İsyanlar Başlar ... Ve An gelir Ölmek İstersin... Namluya bir mermi sürüp Kendine veda Edersin... Parmağın Tetikdetir Ama.. O tetik o kadar ağır gelir ki insana.. Çekemezsin !!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fisek
    fisek's avatar
    Erkek

up !!!

Beni hep kavgalarımdan bildiler...Sevdiğim kız, sevdiğimi bilmeyen kız.Yalnız, çaresiz, belimde tabanca. Sevdiğimden, sevdiğim için kaçtım. Kafanı kaldırıp bi Bak !!! Cennette Cehennemde Bu Dünyada... An gelir Izdırap dolar,İsyanlar Başlar ... Ve An gelir Ölmek İstersin... Namluya bir mermi sürüp Kendine veda Edersin... Parmağın Tetikdetir Ama.. O tetik o kadar ağır gelir ki insana.. Çekemezsin !!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fisek
    fisek's avatar
    Erkek

yok mu yaa :S

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

varda nası yollayalım hocam o kaar şeyi...

Bi ara chip dergisinin verdiğin eğitim cdsi vardı, 2 gün öçnce cdleri seçerken gördüm atacaktım atmadım...

Ankaradaysan vereyim

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fisek
    fisek's avatar
    Erkek

renegadealien bunu yazdı:
    -----------------------------

varda nası yollayalım hocam o kaar şeyi...

Bi ara chip dergisinin verdiğin eğitim cdsi vardı, 2 gün öçnce cdleri seçerken gördüm atacaktım atmadım...

Ankaradaysan vereyim

Edirne deyim rene yaa neyse bi türlü bakıcaz artık saolasın yinede .

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DeepHouse
    DeepHouse's avatar
    Erkek

ag baglantıları diosunda o kadar basit bir sey değil ki calıs calıs dene dene zar zor girio adamın aklına bi kac site var türkiyede güzel dökümanları var ben oraları takip ediyorum donanım olarak da pc ciolacaksan montajcı olursun baska bi sey değil alacagın para da en fazla maximum 1.500 lira olur bence.

Bu işler zordur, özveri ister; hatta özveriden fazlasını, ruhunu ister...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fisek
    fisek's avatar
    Erkek

the_behulder bunu yazdı:

ag baglantıları diosunda o kadar basit bir sey değil ki calıs calıs dene dene zar zor girio adamın aklına bi kac site var türkiyede güzel dökümanları var ben oraları takip ediyorum donanım olarak da pc ciolacaksan montajcı olursun baska bi sey değil alacagın para da en fazla maximum 1.500 lira olur bence.

Diyosunda Bak söyle anlatıyım bize bi proje verdiler donanım bakım onarım ağ lar hakkında kitap yapıcaz ayrıca bi eğitim cd si ...

Toplam Hit: 956 Toplam Mesaj: 7