folder Tahribat.com Forumları
linefolder Donanım & Driver
linefolder Donanımcılar Sistem Toplasın Banada Beyenmek Kalsın

Donanımcılar Sistem Toplasın Banada Beyenmek Kalsın

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ir2
    ir2's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    :p donanımcı ark.lar mümkünse kadıköy yazıcıolu civarından toplayabilceim bi sistem yazın 500$ ı aşmasın bütün oyunlarıda oynayacak alıcağım eleman hadi herkes çıkarsın sistem ister pentium ister amd zewkinize kalmış hadi bekliyom
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ir2
    ir2's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    ha monitor kasa olcak bide onu demeyi unutmuşum
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DeSPoT
    DeSPoT's avatar
    Erkek
    ya sistem yazmasına yazarız da su "butun oyunları oynatsın" olayını unut o paraya.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

abü en dandik aleti koysam en azından 550 dolar ediyor..

ha 300 dolarlık bilgisayarda yaparım ama.. Benim bir özelliğim var. yaptığım işten sora küfür yemek istemem :)) bak en azından sağlam bir alet için 700-750$ gerekiyor..

512 ramli cd writerli 2500 işlemcili sağlam board-kasalı 17'' flatmonitörlü bir alet için..

eğer daha iyisini istiyorsan holy gibi yapacan :) sanada neon lambalı şeffaf kasalı 1 gb ramli bi alet yapacz :) aletin içindeki fanın sadece bakırının ağırlığı 475gr :) sen düşün artık :) dvd writerda var.

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DeSPoT
    DeSPoT's avatar
    Erkek

y aben 543 dolara bir sistem topladım senı ıdare edecek ama sana tavsiyem biraz daha bekle ve para biriktir daha iyi bişiler ayarlayalım. yada 2. el parcalar da olabilir.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    phethon
    phethon's avatar
    Homo

arkadaşlar üniversite ögrencisi olmama ragmen 600 USD'ye güzel bi makine topladım.asus bi anakart

asus cd-rom 128Mb ekran kartı celeron 2.5 256Rem Beko 17'' flat monitoör.tabiki benim kasa biraz pahalıya geldi ama özellikleri olan bi kasa.mesela 400 wolt gücünde ve dijital göstergeli.benim işimi görüyor.en azından  tezlerime yetiyor.

benimle ugrasmak top olmayi gerektirir phethon.sitemynet.com
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Taso Pezevengi
    iso
    iso's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    ir2 p2 neyine yetmio Lem :)
Toplam Hit: 1975 Toplam Mesaj: 7