folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Güvenliğine Giriş
linefolder Donanımdan Anlayanlar; Pc Usb Aygıtları Tanımıyor.. Yardımcı Olabilecek??

Donanımdan Anlayanlar; Pc Usb Aygıtları Tanımıyor.. Yardımcı Olabilecek??

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Abendrot
    Abendrot's avatar
    Erkek
    Arkadaşlar benim cdroom ve cdwr bozuk olduğundan her işimi usb ile hallediyor(dum) dün akşam benim usb diski taktım pcye "USB Aygıtı tanınmadı" diye bi uyarı geldi.. Hatta resimi ekleyim

Sorun giderme olaylarını felan herseyini denedim yinede düzelmedi.. Nasıl bi çözüm yapabiliriz?? Bilen arkadaşlar bi yardımcı olursa sevinirim?

Ode To Melancholy.. Acı Ve Şarap..Verebileceğin En Ölümlü Tadı Ver Bana!..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    amele_2
    amele_2's avatar
    Erkek

aygıt bozulmuştur

port arıza yapmıştır (çatlak lehim,şu bu)

kablon arızalıdır.

firmware güncellemen gereklidir.

vs vs vs..

denersin sıradan 

Ardından yüz köpek havlamayan kurt, kurt sayılmaz..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek

usb giriş veya çıkışlarından biri çalışmıyordur büyük ihtimalle ne takıyorsan onda sorun olabilir her usb ye taktığında aynısını yapıyorsa kullandığın harici aygıt neyse %90 ondandır.

genelde bu kameralarda başıma geliyor benim oda amelenin dediği gibi lehim mehim olayı oluyor.

DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    demirci
    demirci's avatar
    Erkek

ne olduktan sonra tanimamaya basladi

onuda yazarsan..

Bir vatanin vardi da biz mi aldik elinden Bir bayragin vardi da biz mi indirdik. dedeleriniz zamaninda savasti da biz mi ellerinden aldik simdi sen neyin hakkini istiyorsun simdi sen nerenin bir karis topragini istiyorsun 30 yildir ruyalardasin birak bu siyonist gorusu birak bu ermeni dusunceyi birak....
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Emrow
    Emrow's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Anakartına uygun usb fixini ve anakart modeline uygun usb sürücüsünü yüklemeyi dene.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Abendrot
    Abendrot's avatar
    Erkek
    abi düne kadar çalışıyordu herşey 2 tane usb denedim 2sindede aynı sorun :S

Ode To Melancholy.. Acı Ve Şarap..Verebileceğin En Ölümlü Tadı Ver Bana!..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozhamann
    ozhamann's avatar
    Erkek
    usb ile alakalı konu açılmışken bende başka bişey sormak istiyorm.. Geçen gün bi telefon programı yükledim pc suite gbi bişi sonra beğenmedin uninstall ederken bana registry den bişilerin silip silmiceğini sordu bnde yanlışlıkla evete bastım şimdi problem burda artık bilgisayara taktığım hiç bi usb aygıtını göremiyorum yani şöyle donanımı güvenle kaldır bile çıkıyor ama içeriğini göremiyorum.. Görsel bi icon çıkmıyo "Bilgisayarım"da.. naapmam gerekio bi kaç dll dosyası çektim denedim falan ama ollmadı ...

Death is certain life is Not...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozhamann
    ozhamann's avatar
    Erkek
    yokmu yardım edebilicek birisi arkadaşlar yada zormu gelio 2 satır post kasmak?

Death is certain life is Not...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tekuna
    tekuna's avatar
    Erkek

bilgisayarıma sağ tıkla > özellikler > donanım > aygıt yöneticisi

buradan bir bakin usb baglantilari yuklumu, eger degilse biosdan usb nin acik veya kapali olmadigini kontrol edin..

oda olmadi sistemi geri yuklemeyi deneyin..

Türk Genci; Devrimlerin ve Cumhuriyetin sahibi ve bekçisidir....
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    essan
    essan's avatar
    Erkek
    konuyu açan arkadaşıma ; hocam birden fazla usb takılı ise aynı usb girişine kablolardan birini tak çalışacak mı birde ötekini tak çalışacakmı? biri çalışıpta diğeri çalışmıyorsa kabloda falan arıza vardır her ikiside çalışmıyorsa usb girişleri yanmıştır bu durumda anakartın garantili ise tamire vericen değilse yenisini almaktan başka çaren yok..
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    persian
    persian's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Arkadaşm benm başıma 2defa geldi usb disk hakkı rahmetine kavuşmuş büyük ihtimalle :A
Toplam Hit: 3120 Toplam Mesaj: 11