Download Hızı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    maganda
    maganda's avatar
    Erkek

ben adsl e abone oldum bağladılar nete bağlandım her şey tamam 1 mbps sınırsıza kaydoldum download hızım 30 u geçmiyor bunun sorunu telekommu yoksa modem ayarlarımı yoksa başka bir şeymi ?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Böcüklerin Efendisi
    krypt
    krypt's avatar
    Erkek
    Paralel hatta telefon takılıysa, sanırım sinyal kaybı gibi bir olaydan dolayı 1mb yerine 286, 360 kbps gibi garip hızlarla bağlandığı oluyor. Ona bir bak istersen.

while (1<2)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    anti_usa
    anti_usa's avatar
    Erkek
    eet bendede oluyo o internet hızı 1024 görüküyo ama dowload hızı 25'in üsütne çıkmıyo...

T.C. Anayasası Madde3:Türkiye Cumhuriyeti, Devleti ve Milleti ile bölünmez bir bütündür.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nickneyime
    nickneyime's avatar
    Erkek
    download yaparken server önemlidir. şimdi sen böle kıytırık bi server dan dosya çekerken tabi anca 30-40-50 falan çekersin,server ın gücüne göre. bi de download manager kullanmak lazım,flashget,idm gbi.ilk önce bunlardan emin olduktan sonra hatlara bakmak lazım,onlardada problem yoksa telekoma kafam girsin.. :|

bunch of idiots around me, yes everywhere.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nights_judge
    nights_judge's avatar
    Erkek

Arkadaşlar windows internet hızının yanlış hatırlamıyorsam %20lik bir kısmını kendisine ayırıyor..Size tavsiyem downloader programı kullanmanız bencede bu işi en güzel ORBIT DOWNLOADER yerine getiriyor.. ben 90-100 bazen 110 kbps ile dosya indiriyorum,ama program kullanmasam dediğiniz gibi 15-25-30 geçmiyor..

Yıllarca parazit gibi yaşayıp kim güçlüyse ona yakınlaşıp bizde sizdeniz pozu veren kişilik yoksunu yalaka köpekler;Bizim VATAN sevgimizi hayal bile edemezsiniz.Bizim adımız SONSUZLUĞA uzanırken; Çok ucuza sattığınız karekterlerinizi,büyük bedeller ödeyipte geri alamadığınız zaman adınızın sadece OYUNCAKÇI dükkanlarında satılan ucuz kuklalara verildiğini göreceksiniz..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    maganda bunu yazdı:
    -----------------------------

ben adsl e abone oldum bağladılar nete bağlandım her şey tamam 1 mbps sınırsıza kaydoldum download hızım 30 u geçmiyor bunun sorunu telekommu yoksa modem ayarlarımı yoksa başka bir şeymi ?

hacı bu taraflarda oturuyosan senin modemi sömürüyo olabilirim :) 

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    THT2005
    THT2005's avatar
    Erkek

download programı olan  (orbit ) 'i  kullanın  forumda aratın bulacağınızdan eminim..

Farkı Sizde Göreceksiniz.. En az 70 80 le download ediyor ortalama 100 ve 90 arası  120 yi gördüm  1mbps sınırsız benim adsl de.

Burası Türkiye... Yaşanacak , Yaşanmış , Yaşanan olayların hepsi normaldir.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    THT2005 bunu yazdı:

download programı olan (orbit ) 'i kullanın forumda aratın bulacağınızdan eminim..

Farkı Sizde Göreceksiniz.. En az 70 80 le download ediyor ortalama 100 ve 90 arası 120 yi gördüm 1mbps sınırsız benim adsl de.

premiumla kullanınca 140 ı gördüm ben sen ne diyon 1mb le :) 

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sanane
    sanane's avatar
    Erkek
    microsoft serverlarından 2048 kbps ile 300 kb ile download yapmıştım. Download hızın dosyayı çektiğin serverın hızıylada bağlantılıdır. İstersen metro ethernet ile bağlan karşıdaki sunucu yavaşsa hızı arttıtamazsın.

Naber la?
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nights_judge
    nights_judge's avatar
    Erkek

Yani arkadaşlar download problemlerinde adslde sorun aramayın microsofta girsin biyerleriniz :))))

Yıllarca parazit gibi yaşayıp kim güçlüyse ona yakınlaşıp bizde sizdeniz pozu veren kişilik yoksunu yalaka köpekler;Bizim VATAN sevgimizi hayal bile edemezsiniz.Bizim adımız SONSUZLUĞA uzanırken; Çok ucuza sattığınız karekterlerinizi,büyük bedeller ödeyipte geri alamadığınız zaman adınızın sadece OYUNCAKÇI dükkanlarında satılan ucuz kuklalara verildiğini göreceksiniz..
Toplam Hit: 1843 Toplam Mesaj: 10