Download Problemi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kaynarpinar
    kaynarpinar's avatar
    Erkek
    arkadaslar oncelikle meraba
    dun bilgisayarima format atip xp professionel kurdum gerekli programlar vs derken net e de girdim ancak herhangi bir sayfadan dawnload yapmaya calistigimda bana explorer bu sayfaya ulasamadi diyip kesiyor hic bir sekilde hic bir yerden dawnload yapamiyorum
    sanirim ek bir yama dosyasi gerekiyor ama bunu nerden nasil bulurum bulsamda dawnload yapamadigim icin falan anlamissinizdir durumumu yardimlarinizi bekliyorum

Ilginize Tesekkurler.

erkek adamin erkek sevgilisi olurmus bu durumda ben top oluom...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rockipsiz
    rockipsiz's avatar
    Erkek
    benzer bi problem yaşamıştım bende. xpde bazı uygulamalar hata veriodu. nedenini bilmiyorum.zonealarm kurduktan sonra sorun ortadan kalktı. belki işine yarayabilir. www.zonelabs.com

Always with me, always with you...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kaynarpinar
    kaynarpinar's avatar
    Erkek
    rockipsiz
    aslinda getright kurdum bilgisayar simdi bir nebze sorun ortadan kalkti getright sayesinde artik dawnload yapabiliyorum bi sekilde onun ayarlariylada oynadim tüm dawnloadlarda araya girip dur abi ben yardim edeyim sana diyor öyle hallettik iste durumu bakalim tikanicak bi yerlerde gibime geliyor canim cekti bi xp kuram dedim böyle oldu rulz 98 diycem ama meret xp güzel bisi pek sevdim bi ömür gari uzatmiyim neyse sagolasin ilgine.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kabus
    kabus's avatar
    Erkek
    eger lisansli xp kullanmiyorsan ya duzenli olarak update lerini yap, yada sp1 i kur
    saygilar.....

Laaaaaan.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kaynarpinar
    kaynarpinar's avatar
    Erkek
    orinal xp kullanmıyorum malesef updateleri düzenli olarak yapıyorum ama bu download problemini gideremedim dediğim gibi getright bi sürü sayfadan download yapmamı sağlıyor ama bazı siteler downloadları başka bir siteye yönlendirip ordan veriyor program vs. yi aynı sayfa geri geliyor yani download yapılan url ye ulaşamıyorum bu gibi durumlarda tıkanıyorum tabi başka yerlerden aramak gerekiyor yeniden kurucam sanırım onada üşeniyorum tabi acaba giderebilirmiyim dedim poblemi ama olmuyo ilginize teşekkürler.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    3rk4n
    3rk4n's avatar
    Erkek
    explorer inin güvenlik ayarlarını düşürmeyi dene.

The Lost Boy Of CyberSpace
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LaNCeLoT
    LaNCeLoT's avatar
    Erkek
    zone alarmla falan alakası yok sp leri kur exploreri güncelle..

Kurtlar tasma takmaz....
Toplam Hit: 2066 Toplam Mesaj: 7