D&R Yunanistan'a Kitap Gonderiyor Mu ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dhmm
    dhmm's avatar
    Erkek

Arkadaslar D&R'a Yunainistan'dan siparis versem gonderir mi ? Birkac kitap almak istiyorum da...

Bilen var mi ? Diger ulkeler gonderiyorsa buyuk ihtimal burayada gonderiyordur...

1-2 Kisiye dsordum sorusturdum cevap bekliyorum . Bir bilen veya arayip sorabilecek var mi ?

Simdiden tesekkurler

Ozgurluk aslinda her istedigini yapabilmek degildir, istemedigini yapmamaktir. // Verdigin degeri gormeyince, gordugun degeri ver !!! // Hayatin herkes icin bir bavulu vardir !!! // Dusmek gerekir bazen hayatta; kalkmayi ogrenebilmek icin
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

KKTC hariç dünyanın her yerine yolluyorlar. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    engin01288
    engin01288's avatar
    Erkek

Yurtdışından sipariş verebilir miyim?

Sitemize yurtdışından da sipariş verebilirsiniz. Vereceğiniz siparişin tutarına ve gönderi yapılacak ülkeye göre kargo masrafı değişmektedir. Kargo ücretini siparişiniz esnasında görebilirsiniz. Ayrıca yurtdışından geçeceğiniz siparişler için aşağıdaki hususa önemle dikkat etmenizi rica ediyoruz.

“ALICI, ürünün teslim edileceği adres Türkiye Cumhuriyeti sınırları dışında olması nedeniyle teslim edilecek ülkenin sözkonusu ürünün alımı nedeniyle yasa, yönetmelik ve ilgili yasal düzenlemeleri uyarınca tahakkuk ettireceği gümrük vergisi, harç vesair her türlü mali yükümlülüğün teslim alacak kişiye ait olacağını ürünün teslim edilebilmesi için talep olunacak tüm ödemeleri derhal ve aynen yerine getireceğini şimdiden kabul, beyan ve taahhüt eder.”

engin01288 tarafından 24/Tem/17 15:51 tarihinde düzenlenmiştir
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dhmm
    dhmm's avatar
    Erkek

Ayni kitaplari burada 2 katina kitliyorlar :)

Bende arastiriyorum...

Kargo v.s. ayni olacaksa zahmete degmez. Ama ucuza gelecekse alabilirim

Ozgurluk aslinda her istedigini yapabilmek degildir, istemedigini yapmamaktir. // Verdigin degeri gormeyince, gordugun degeri ver !!! // Hayatin herkes icin bir bavulu vardir !!! // Dusmek gerekir bazen hayatta; kalkmayi ogrenebilmek icin
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dhmm
    dhmm's avatar
    Erkek

Kitaplar 90 TL :) kargo 120TL bu arada

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

Abi ptt kargoda kitap ürünlerinde %50 indirim var. Yurtdışına gönderimde de aynı ise buradan alıp gönderelim.

next next next install
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek
    dhmm bunu yazdı

Ayni kitaplari burada 2 katina kitliyorlar :)

Bende arastiriyorum...

Kargo v.s. ayni olacaksa zahmete degmez. Ama ucuza gelecekse alabilirim

mudur ızmırden alıp ptt ıle kargoya vereyım ptt ıle gec gelır de uyguna gelır 

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dhmm
    dhmm's avatar
    Erkek

@ilteris , @hipokondriyak

duruma gore size yazacagim.

Kac gun gecikebilir PTT ile ? 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek
    dhmm bunu yazdı

1 haftaya gelır dıye dusunuyorum max

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    myblackworldweb
    myblackworldweb's avatar
    Erkek
    hipokondriyak bunu yazdı
    dhmm bunu yazdı

1 haftaya gelır dıye dusunuyorum max

Ptt de istanbuldan buraya 10 günde gümrükten kargom gelmiyor dikkat :) 

¯\(ツ)/¯ ฏ๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    whoobay
    whoobay's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

KKTC hariç dünyanın her yerine yolluyorlar. 

Onlarda mı KKTCmize ambaargo uyguluyorlar? Kaledonya diye 5000 nüfuslu bir adaya bile gönderiyorlarmış.

Herşey kolaydır, bazen değil işte ∆
Toplam Hit: 1117 Toplam Mesaj: 11
dnr kitap siparisi