folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Dr.Elif Güven Oğlu Hakkında Bilgisi Olan

Dr.Elif Güven Oğlu Hakkında Bilgisi Olan

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    volkan
    volkan's avatar
    Erkek

Merhaba arkadaşlar Kanser hastası uzmanı olduğu söylenen Dr.elif güven oğlu  hakkında bilgisi olan varmı ?

hakkında bulduklarım 
    https://www.facebook.com/pages/Elif-G%C3%BCvelo%C4%9Flu-UzmDr/127833603987188

b
    urdada kötü bir yorum yazılmış 
    http://www.xprodoksit.com/yazi/sozde-sifaci-herbalist-a-g

bu doktora gidip olumlu yada olumsuz şeyler yaşayanlar oldumu yada duydumu?

onekine?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    volkan
    volkan's avatar
    Erkek

kötü yorumda bu yazılmış

Serra Yıldız diyor ki:

Merhaba, kanser hastası olan babamı uzun uğraşlardan sonra randevu alarak Doktor E. G.na götürdük. (muayene ücreti 300 TL) Elif hanım hastamızı muayene etti. Bilgisayarında tesadüf olarak iyileşen bir kanser hastasının haberini izletti. (herkese aynını yapıyormuş) umutsuzluk denizinde yüzen babam tabiki bu oktora sarıldı o an. Doktor o kadar umutlu konuştu ki, artık olay bitti , babam iyileşti dedik oracıkta. Bize bir reçete yazdı reçetede limon damlası vardı, çörekotu yağı, zerdeçal, bikaç vitamin hapı vardı. Limon damlasını almak için sekreteri bizi ilerde pasajın içinde bir yere yönlendirdi. orasıylada irtibatlıymış herhalde meşhur doktorumuz. Küçücük limon damlası şişesi 150 TL. Ayda 2 tane gidiyordu. Biz bunlarla eve döndük. Babam kemoterapi almaktanda vazgeçti.Tıp Doktoru fazla umut vermemişti kemoterapi de zaten. Elif hanımı da arayarak , kemoterapi almadı. 3 ay bitkisel ilaçları kullandık. Arasıra arıyorduk. Elif hanım böyle böyle tanıdınızmı, tanımadım , nerden tanısın binlerce umutsuz gariban insanımız varki, tarlasını evini satabilir sağlığı için. Aradığımızda bizi yönlendirmesi sadece limon damlasını azaltın çoğaltın oldu. Başka bitkiseler deneyelim diyorduk babama , kesinlikle reddediyordu. Ben doktoruma güveniyorum diyordu. Ve bu güvenin sonunda 3 ay bile olmadan babam vefat etti. Kanser hastalığında 3 ay gibi uzun bir süreyi biz limon damlasıyla ve Elif G.la geçirmiş olduk. Allaha hamd-ı senalar olsun, babacığımız fazla acı çekmeden çıktı seyahatine, tesellimiz bu, böyle olması gerekiyordu ve oldu. Takdir-i ilahi. Gerçekten çok zor bir hastalık. Tedavi olmak zor ama imkansız değil bence. Ama böyle değil. Kanser hastası yakınlarına , tıp tedavisine bağlı kalın diyorum sadece. Son olarak bu hastalıktan para kazananlara, -lütfen imkansız olan şeyleri hastalara vaadetmeyin. -İster doktor olun ister herbalist , hayat sadece paradan ibaret değildir. Bu kainat yaratılırken para yok idi, ve kainatın sonunda yine para olmayacak.Dürüstlüğün ve imanın verdiği Huzur ile dolu kalpler , para ile dolu banka hesaplarından daha bereketlidir ve sizi her iki alemde de kurtarır !

onekine?
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    anarsistherif
    anarsistherif's avatar
    Erkek

bilgim yok ama ben olsam güvenmezdim.

=)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cuneyd
    cuneyd's avatar
    Erkek

Böylelerine güven olmaz ya, siktirsin gitsinler.

Benim de dayımın fıtığı falan vardı, ameliyatta olmak istemiyor ( daha önce olmuşta çözülememiş sorun sanırım )

Tutturdu adana'da bir hekim var da herkesi iyi ediyor diye, dayı inanma, saçmalıktır dedim inandıramadım tabi.

Gittik, 250-300 tl para aldı, 3-5 bir şey yaptı 2 gün boyunca git gel yaptık adamın yanına..

Sonuç ? Sıfır.. Değişen hiçbir şey olmadı.

Bu adamların yaptığı tek şey umut çalmak.. Hasta olan insanların o duyguları ile oynayıp para kazanıyor şerefsizler.

Dayım "benden milyarlar iste ama beni iyileştir" derdi adama. Umut abi umut. İnsanlar umut ediyor..

Siz cebit"e gidin Tayyip sizi yakalicak :B adama o kadar laf sölediniz,küfrettiniz :P sizi tahribat.com t-shirtleri ile yakalicak,böle kıcınıza kıcınıza sopaylan vuracak :B Tayyip sizi ağaca vurduracak :B sonra da cemil cicek"e vericek :B / yeah Cemil cicekkk :B
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    volkan
    volkan's avatar
    Erkek

bıraz önce aradım  denemek için   buraya gelin dediler randevu vs 
    şehır dısındayım gelme imkanım yok dedim raporlarınızı gönderin danışmanlık sağlayalımdediler 
    hastalık hakkında iki soru soriyim dedim 
    pazartesi asistanlarımı arayın doktor hanımın haberi olduğunu danışmanlık hizmeti almak istediğinizi söyleyin  günde 1 saat konuşma hakkınız olucak dedi 

soru bile soramadık :/

onekine?
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AnaMuhalefet
    AnaMuhalefet's avatar
    Erkek

Hocam genelde böyle şeylere temkinli yaklaşmakta fayda var.

Genelde şarlatan oluyorlar ama bu hanımın özgeçmişine bakarsan tıp diploması var, bilimsellik var.

Karşılaştırmalı resimleri photoshop yapıp koymuyordur herhalde. Yalnız genelde izlediği tedavi biçimini yansıtmamış sayfasında bugün falanca hastayı iyi ettim, dün bu programa çıktım gibi reklam-tanıtım amaçlı öğelere daha fazla odaklamış. Hastalığın tedavisine ilişkin doyurucu bilgi alışverişi olması lazım.

Yine de denemeye değer, Allah şifa versin. ( Gerçekten iyi bir şeyler yapabiliyorsa yoğunluğu da ona göre fazla olacaktır o kısma takılma )

Bir işi: " BİLMEYEN " ELEŞTİRİR, " AZ BİLEN " AKIL VERİR, " YAPAMAYAN " ÇAMUR ATAR, " BİLEN " YAPAR.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek

hocam sanırım hastan var

alternatif olarak 2 yöntem görmüştüm

1. marijuana ile yapıolardı nasıl olduğunu hatırlamıyorum

2. alman bi prof kansere yakalanıyor ve kanserini sıcak tedavisiyle yeniyordu

basitçe vücut ısısını arttırıyor dış müdahalelerle, artan vücut ısısı bağışıklık sistemini 5 kat güçlendiriyor.bağışıklık sistemide kanserli hücreleri bulup yok edior.tabi olay bu kadar basit değil ama özeti bu.bunlara bi bak

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kimene
    kimene's avatar
    Erkek

Bunun babası herbalist idi bir zamanlar az sömürmedi insanları adanada.

http://elifguveloglu.com/elif-guveloglu-kimdir.html

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoToLeRaNcE
    NoToLeRaNcE's avatar
    Erkek

hocam geçmiş olsun. Geçen gün okumuştum bi yerde, eşşek sütünü kanser tedavisinde kullanıyomuşlar, ilaç yapımına da geçecekmişler, bi bak araştır istersen.

Asosyal hayatta yaşanan, Yasal bir masalım ..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erebos
    erebos's avatar
    Erkek

neyse edit:

erebos tarafından 29/Kas/14 20:17 tarihinde düzenlenmiştir

Zira Kalemler kaldırılmış,sayfalar kurumuştur.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    volkan
    volkan's avatar
    Erkek
    kimene bunu yazdı

Bunun babası herbalist idi bir zamanlar az sömürmedi insanları adanada.

http://elifguveloglu.com/elif-guveloglu-kimdir.html

Hepinize teşekkürler arkadaşlar herbalist görünce şüphem kalmadı güvenilmez 

onekine?
Toplam Hit: 2324 Toplam Mesaj: 11