Drracket Dili ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hypnot1c
    hypnot1c's avatar
    Erkek

Drracket eski adıyla DrScheme i bende ilk olarak geçen sene duydum. Bana göre biraz zor bir dil. Proje olarak 5 tane çözmem gereken soru var. Hepsininde bağlantılı olduğu nokta Breadth First Search mantığına dayanıyor. İki gündür uğraşıyorum ama BFS algoritmasını Drrackette uygulamayı beceremedim. Çok kullanılmıyan bir dil ve kaynak olarak araştırma yaptıysamda bir sonuç elde edemedim. Bu dile hakim olan yardım edicek birisini arıyorum.

Nerde o eski minecraftçılar. Unutulmadın X3uqM4 - Tahribatın yanlışlıkla banlanmış en bahtsız müridi. Böyle bir şans nasıl olabilir ? Banlanmış bir üyenin login olmaya çalıştığındaki IP sini sen kalk 1 gün sonra tahribata girerken nasıl denk geldiyse onun IP siyle gir. Bunu bir admin görsün fark etsin ve AB ban ı al şaka gibi :|
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hypnot1c
    hypnot1c's avatar
    Erkek

up

Nerde o eski minecraftçılar. Unutulmadın X3uqM4 - Tahribatın yanlışlıkla banlanmış en bahtsız müridi. Böyle bir şans nasıl olabilir ? Banlanmış bir üyenin login olmaya çalıştığındaki IP sini sen kalk 1 gün sonra tahribata girerken nasıl denk geldiyse onun IP siyle gir. Bunu bir admin görsün fark etsin ve AB ban ı al şaka gibi :|
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hypnot1c
    hypnot1c's avatar
    Erkek

son bir up

Toplam Hit: 1266 Toplam Mesaj: 3