folder Tahribat.com Forumları
linefolder Programlama Genel
linefolder Dünya Yazılımcılar Gününüz Kutlu Olsun

Dünya Yazılımcılar Gününüz Kutlu Olsun

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    TheAvenqer
    TheAvenqer's avatar
    Erkek

Merhaba mübarekler dünya yazılımcılar gününüz kutlu olsun yazılımcılar ve kendini yazılımcı hissedenler işler nasıl gidiyor birbirimizden haberdar olalım kimler neler üstünde çalışıyor bir iş oldu mu dışarı vermek yerine müride kazandıralım aklımızda bulunsun

Bot ve lisans ihtiyaçlarınız için pm atınız.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek

Teşekkür ederim. Senin de kutlu olsun.

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    makets
    makets's avatar
    Erkek

Kutlu olsun. Flutter işlerine devam hocam. Bir şirkette çalışıyorum.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MhmdAlmz
    MhmdAlmz's avatar
    Erkek

Yazılımcılar gününüz mübarek olsun. 

Vesile olalım kardeşliğe ve barışa. Yorulalım hepimiz yarınki uğraşa. Erişelim birlikte nice yazılımcı günlerine. Mübarek yazılımcılar gününüzü en içten dileklerimle kutlar; küskünlerin barıştığı, sevenlerin bir araya geldiği bir gün dilerim.

Andolsun kuşluk vaktine ve dindiği zaman o geceye ki, Rabbin sana veda etmedi ve darılmadı! Ve kesinlikle senin için sonu önünden (ahiret dünyadan) daha hayırlıdır. ileride Rabbin sana verecek de hoşnut olacaksın! O, seni bir yetim iken barındırmadı mı? Seni, yol bilmez iken (doğru) yola koymadı mı? Seni bir yoksul iken zengin etmedi mi? Öyle ise, sakın yetime kahretme (onu horlama)! El açıp isteyeni de azarlama! Fakat Rabbinin nimetini anlat da anlat!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    whopper
    whopper's avatar
    Erkek

Kutlu olsun. Asiri yoruldum son 2 ayda. Ben su anda ABD'de bir bankanin monitoring uygulamasinin yazildigi bir ekipteyim. Yer gok hintli. Yanlis anlamayin da hintli sesi kadar hayatta yoran bir sey yok. Ufacik yaptigi bir isi anlatacak, 10dk konusuyorlar araya girmesen daha da konusur. Hele hintli kadinlar...

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coLdPriNCe
    coLdPriNCe's avatar
    Erkek
    whopper bunu yazdı

Kutlu olsun. Asiri yoruldum son 2 ayda. Ben su anda ABD'de bir bankanin monitoring uygulamasinin yazildigi bir ekipteyim. Yer gok hintli. Yanlis anlamayin da hintli sesi kadar hayatta yoran bir sey yok. Ufacik yaptigi bir isi anlatacak, 10dk konusuyorlar araya girmesen daha da konusur. Hele hintli kadinlar...

hintli aksanıyla ingilizce konuşmak istiyorsanız tüm t harflerini d ile değiştirin.

hintli varsa bir ortamda orası boktur, kölelik vardır. #changemymind

De genio e de louco, todos temos um pouco!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusemre
    yunusemre's avatar
    Erkek

Günümüz kutlu olsun,

React & React Native Frontend developer, her türlü tasarımınız prototipe dökülür

"Programcılar saatler boyunca çalışmak zorunda kalmalarına engel olacak sistemler tasarlamaya saatler boyunca uğraşırlar." David Allen
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sammy
    Sammy's avatar
    Erkek

Dünya Yazıcılar Günü diye okudum ak. 

ben sadece ben
Toplam Hit: 905 Toplam Mesaj: 8
13 eylül dünya yazılımcılar günü yazılımcı