Dvd Filme Alt Yazi Eklemek

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Aragorn
    Aragorn's avatar
    Erkek

seLam dvd filme türkce alt yazi eklemek istiyorum bunu yapabilicegim tek program warmi beyler or bayanlar :)

evil will do anything to live
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GlooM
    GlooM's avatar
    Erkek

Selam,

Dvd ye çekeceğin filme mi altyazı eklemek istiyorsun? Yoksa indirdiğin Dvd filmi izlemek için mi alt yazı eklemek istiyorsun?

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Explosive
    Explosive's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    indirdiğin film için şunu uygula diğerini bilmiyorum dvd e eklemeyi divxplanetten bul altyazıyı filmle altyazı aynı olsun a.avi a.srt böyle

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    livane
    livane's avatar
    Erkek

Explosive bunu yazdı:
    -----------------------------
    indirdiğin film için şunu uygula diğerini bilmiyorum dvd e eklemeyi divxplanetten bul altyazıyı filmle altyazı aynı olsun a.avi a.srt böyle
    -----------------------------

en basiti bu. ama biraz daha ayrıntılı anlat. izlemek için mi  kaydetmek için mi istiyosun yada dvd ye alt yazıyı gömmek mi istiyosun yoksa alt yazıyı kendin mi yapmak istiyosun :))

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    diamonique
    diamonique's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Arkadaş muhtemelen ntsc dvd-r veya pal dvd-r formatı için altyazı istiyor. Onlarda da film menüsünden altyazı seçilebildiği için ve de ben o vob dosyaların arasında hiç srt uzantı görmedim, onun için altyazı istiyor. Varsa ben de isterem. Ama divxplanet ve diğer altyazı sitelerinin hiçbirinde ben dvd-r formatı için altyazı görmedim.

Reecep Tayyip'in Askerleriyiz
Toplam Hit: 1717 Toplam Mesaj: 5