folder Tahribat.com Forumları
linefolder Webmaster ve Yazılım Geliştiriciler
linefolder E-Pin Sistemi Hakkında Bilgi Araştırması

E-Pin Sistemi Hakkında Bilgi Araştırması

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C_e_Z_a
    C_e_Z_a's avatar
    Erkek

Merhaba arkadaşlar,

E-pin sektörüne giriş düşüncem var. Henüz düşünce aşamasında ama, işin aslı hiç tecrübem yok bu sektörde. 

Daha evvel e-pin işi yapmış arkadaşlar varsa, bu sektör hakkında püf noktaları paylaşabilir mi ?

* Avantajı, dezavantajı nedir ?,

* Buradaki sistemi satın almayı düşünüyorum. Yalnız , şirket olmam gerekiyor mu tam olarak bilmiyorum. Zira; bazı ödeme kanallarını kullanabilmem için şirket olmayı şart koşuyorlar. 

* Sabit bir işim olduğundan , zamanım pek olmuyor. Anca; akşam 7-11 arası müsaitim. 

* Reklam için nasıl yol izlemeliyim, bu oyun severlere nerelerden ulaşabilirim ?

Şimdiden teşekkürler.

Makaleyaz.Net - Türkiye'nin Makale Alım-Satım Platformu
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek

sektörde aktif olarak 2 sene çalıştım. bayi yönetimi, ürün tedarik, personel sorumlusu gibi pozisyonlarda. Bağlantılarım da var gerçi, dilerseniz sorularınızı pm atın, mümkün olduğunca cevaplayayım. 

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    juniourfalcon
    juniourfalcon's avatar
    Erkek

artık e-pinler migrosa satıldığı için biraz durgunlaştı bunu da düşünmende bir fayda var

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C_e_Z_a
    C_e_Z_a's avatar
    Erkek
    juniourfalcon bunu yazdı

artık e-pinler migrosa satıldığı için biraz durgunlaştı bunu da düşünmende bir fayda var

Evet artık böyle bir durum varmış. Bu birçok e-pin sitesi için rekabet açısından oldukça zor bir durum.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C_e_Z_a
    C_e_Z_a's avatar
    Erkek
    KotomineKirei bunu yazdı

sektörde aktif olarak 2 sene çalıştım. bayi yönetimi, ürün tedarik, personel sorumlusu gibi pozisyonlarda. Bağlantılarım da var gerçi, dilerseniz sorularınızı pm atın, mümkün olduğunca cevaplayayım. 

Gerçekten tamda aradığım adamsın hocam :) Aslında aklımdaki sorunlar olduğu gibi konuda yazıyor, bu konuda beni aydınlatırsan bir metin derlemesiyle çok sevinirim. Özel mesajını bekliyorum. 

Toplam Hit: 701 Toplam Mesaj: 5
e-pin