E-Sigara Aroma Sorunu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    arkinfes
    arkinfes's avatar
    Erkek

Herkese merhabalar,

Burdan bir arkadaştan eleaf istick pico aldım grande likit kullanıyorum ama aramoyı hiç alamıyorum aroma tadı hiç gelmiyor 25 watta kullanıyorum sizce likitten mi yoksa wat ayarını mı değiştirmem gerekiyor

Do majör soylu ve açık sözlü , Do minör patetik , Re majör parlak , Re minör melankolik , Mi bemol majör soylu ve patetik , aydinlik ama soylu ve karamsar tonmu lazim ozaman; mi majör , Mi minör doğanin ilk minör tonu olmasina karsin biraz melankoliktir , Fa majör karışıktır , Fa minör hepsinden patetiktir , Fa Diyez majör iste güçtür çünkü degiştirgeçlerle asiri yuklenmistir , Si majör parlak ve oyun bozannn :))
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek

hocam yüksek watt her zaman aromayı daha iyi hissettirir, ama voltaja da dikkat edin, 3.7 v üzerine çıkmamaya çalışın.

bildiğim kadarıyla bu değerin üzerinde metaller farklı gaz salınımları yapabiliyor, zararlı olabilir.

bu arada farklı tatlar denemek isterseniz

https://www.tahribat.com/forum/vaplyn-elektronik-sigara-likit-satisi-227218

LynXMaSTeR tarafından 07/May/18 20:21 tarihinde düzenlenmiştir

goo.gl/qBNZmW
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sanane
    sanane's avatar
    Erkek

Kullandığın coilin üzerinde en iyi değerler yazar. Ona göre ayarla. Aroma daha tatmin edici olur. 

Naber la?
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    latriene
    latriene's avatar
    Erkek

Farklı likit dene. Grande satıcıları italyan olduğunu iddia etsede yerli üretim ve çok şikayet gördüm esf de. İlkeden nbase aromaniadan da aromanı al keyifle buharla 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

aynı likiti çok içersen bir süre sonra tat alamayabilirsin.

çok sıcak içersen yine aynı sorun olur. 

bir zaman meyveli bir zaman meyve aroması olmayan likit kullanmaya çalış. birde atomizerin bitmiş olabilir.

değişiyorsa değiştirmeyi dene. genelde ince telli atomizlerler daha iyi aroma deneyimi veriyor.

1.5 ohm yerine 0.6 ohm atomizer tercih edersen daha iyi aroma verdiğini göreceksin.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek
    zalimadam bunu yazdı

bir zaman meyveli bir zaman meyve aroması olmayan likit kullanmaya çalış. birde atomizerin bitmiş olabilir.

değişiyorsa değiştirmeyi dene. genelde ince telli atomizlerler daha iyi aroma deneyimi veriyor.

1.5 ohm yerine 0.6 ohm atomizer tercih edersen daha iyi aroma verdiğini göreceksin.

Atomizer değil coil hocam :)

goo.gl/qBNZmW
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek
    LynXMaSTeR bunu yazdı
    zalimadam bunu yazdı

Atomizer değil coil hocam :)

hazır sarımlara atomizer diyorlar ya hocam. bende öyle alıştım. örnek düğmeye çok bastım atomizerim yandı gibi :D

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gortaburun
    gortaburun's avatar
    Erkek

Grandenin aromaları sağlam değil.

Keyif.us,Buharevi,VelaBuhar gibi yerlerden denemelisin.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cayan
    Cayan's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Likitten atomizere atomizerden coile coilden watt ayarına kadar pek çok faktör var hocam tatlı noktayı bulmanız için.

Kullandığınız stock ato ise muhtemelen dl ato kullanıyorsunuz içtiğiniz likit dlye uygun olmayabilir, dlye uygun ise doğru watt ayarlarında içmiyor olabilirsiniz, likitiniz dandik olabilir.

Tavsiyem stock melo atomizerden vazgeçip keyfinize ve kullanım kolaylığınıza göre rda rta atolara yönelip telini kendinizin sarıp pamuklamasını kendinizin yapıp hatta likiti de kendiniz demlediğiniz bir sisteme geçmenizi keyif açısından ısrarla tavsiye ederim. Aroma ve nbase önerilerim ise tfa ve fa aromalar bu işin ileri gelenlerdir keyf turkbuhar gibi yerlerden de nbase tedariğinizi karşılayabilirsiniz likit yapımı hakkında fikriniz yoksa http://e-liquid-recipes.com sitesinden popüler reçetelere bakabilirsiniz uğraşlıdır ama keyfi hiç bir şeyde yoktur :)

Likit yapımı konusunda bir fikriniz yoksa pmden de yardımcı olurum sıkıntı değil.

Cayan tarafından 08/May/18 13:47 tarihinde düzenlenmiştir

https://www.youtube.com/watch?v=jQk82bpUy1Y
Toplam Hit: 1267 Toplam Mesaj: 9
sigara likit esigara