folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder E Sigara Ve E Likit

E Sigara Ve E Likit

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MGT
    MGT's avatar
    Erkek

Merhabalar dostlar, yaklaşık bir buçuk aydır e sigaraya başladım ve sigarayı bıraktım, bir buçuk aylık süre zarfında zorlanmadım, aksine son dönemde sigaranın o tiksindiren kokusunu direk alır oldum sabahları kalktığımda aç karnına 5-6 tane sigara içerdim ondan kurtulmak en büyük sevincim oldu. uzun lafın kısası bu sürede elimden geldiğince yeni likitleri denemeye çalıştım ve bugün ohw apple juice ile tanıştım şimdiye kadar beni etkileyen en güzel likit liqua two apple olmuştu fakat bu hem ondan içimi daha rahat hemde aroma daha yoğun velasıl kelam biliyorum ki bu konuda benden kat be kat daha fazla tecrübe sahipleri var aramızda ve sormak istiyorum içimi böyle bana tavsiye likit bu arada deneyip memnun kalmadığım likitler sırası ile etc marka iki tane aldım kesinlikle alma kaç hemen, liqua şeftali çok tatlı zevk vermedi , aromax vanilya bom boş duman tatsız. Ben sürekli 6mg nic kullanıyordum fakat ohw'yi 3mg verdiler şuanda eskisi gibi kesmiyor daha fazla içme isteği var fakat aroma mikkemmell :)

MGT tarafından 25/Tem/17 21:41 tarihinde düzenlenmiştir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek

hocam evyap düşünürseniz sizi şöyle alalım :)

https://www.tahribat.com/forum/vaplyn-elektronik-sigara-likit-satisi-227218

goo.gl/qBNZmW
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    myblackworldweb
    myblackworldweb's avatar
    Erkek

bizim müridlerin birinden merck nbase almıştım %80 vg %20 pg 6mg nikotinli 1 litrelik. yaklaşık 700 ml duruyor.

almak isteyene satabilirim :D

ayrıca saf 72 mg nikotin de satabilirim.

¯\(ツ)/¯ ฏ๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MGT
    MGT's avatar
    Erkek
    LynXMaSTeR bunu yazdı

Hocam bugün ohwnin tadına baktım açıkçası bir korku oldu yoksa düşünürdüm fakat şimdi verdiğiniz linke girince açıkçası fiyatları çok aşırı yüksek buldum ama yinede sizden deneme setini düşünüyorum 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MGT
    MGT's avatar
    Erkek
    myblackworldweb bunu yazdı

bizim müridlerin birinden merck nbase almıştım %80 vg %20 pg 6mg nikotinli 1 litrelik. yaklaşık 700 ml duruyor.

hocam o nasıl bir mg öyle direk damardan alsak daha karlıyız :) söylediğinizden birşey anlamadım desem merck nbase derken nedir hocam tam olarak

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Efendi
    Efendi's avatar
    Erkek

Bir kez bile olsa Cuttwood Unicorn Milk veya Boss Reserve denemelisin. Orjinalini bulamazsan twisted marka boss reverse aroması nbase ve nikotini de ayarlayarak aynı tadı verecektir. 

Harabat ehlini hor görme Zakir, defineye malik viraneler var...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    myblackworldweb
    myblackworldweb's avatar
    Erkek
    MGT bunu yazdı
    myblackworldweb bunu yazdı

hocam o nasıl bir mg öyle direk damardan alsak daha karlıyız :) söylediğinizden birşey anlamadım desem merck nbase derken nedir hocam tam olarak

1 litre almıştım kendi evyapım için. 

Ancak ingiltereden gelen arkadaşlarıma, yolculara premium likit siparişleri verince onu fazla kullanmadım. 

Nikotin saf 72 mg nbase ile seyreltip nbasede ki nikotin oranını ayarlıyorsun yükseltiyorsun. 

Merck nbase piyasanın en iyi firmasının ürettiği en iyi pg ve vg dir

¯\(ツ)/¯ ฏ๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    securespy
    securespy's avatar
    Erkek

Hocam ben de yaklaşık 5,5 aydır esigara kullanıyorum. Smok AL85 Kit ile başladım. Ancak şimdi aynı atomizerle çift pilli mod olarak Yosta Livepor 160 kullanıyorum. 
    Likit olayına gelince. Başta ordan burdan likitler denedik. Bir ara kendi likit demleme deneyimim oldu ancak aroma firmasının aromalarından pek memnun kalmadım. (Tuana Kimya)

Daha sonra face gruplarından birinde Polo Likit gördüm ve denemek istedim. 50ml likit 30 TL idi. Memnun kaldım. Hala da kullanıyorum. Sitesi polo.gen.tr .. Yeni üyelere ilk siparişinde 16'lı tester seti ücretsiz gönderiliyor. Sahibi de facebook'ta "Ali Tek" .. İlgili ve yardımsever birisi. Likit olayında ağız tadı önemli. Belki size de hitap etmeyebilir. Ancak likit miktarı/ücret oranında deneyebilirsiniz.

Bu süreçte vaporchef.net 'ten de nbase ve 22 serisi klon aromalar ile demleme yaptım. Bugun yarın çıkar. Orayı kullanan bir çok kişi de memnun. Şimdilik diyeceklerim bu kadar. Gene sorularınız olursa buyrun..

Yoruldum..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek

Kac ml kaca aldin ohw hocam ? Bildigim ohw apple juice degilde juice box gercek ismi.

Onun disinda natura liqua sapphire filan kullanma hep kanser. Giris surecinde illa herkes bunlarla basliyor ama bayagi kotu oldugu sonradan anlasiliyor. Trde evyap olarak bi heisenberg begenmistim ben. Ohw cikolatali var kalite oldugu belli ama inceltmek lazim yoksa tat olarak bayiyor.

Krypt isimli muridden nar ve karpuz-cilek alip deneyebilirsin tavsiyedir. Ayrica yine bu muridden nbase al hocam sadece icmeyi dene aromasiz bayagi efsanr oluyor ben seviyorum sade nbase icmeyi. 

Bunlar disinda efendi'nin verdigi markalari bulursan dene premium likit hepsi. Yurtdisindan getirtebilsen bu markalari buradaki milletin yaptigi tirt likitlerle ayni fiyata geliyor.

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek
    MGT bunu yazdı
    LynXMaSTeR bunu yazdı

Hocam bugün ohwnin tadına baktım açıkçası bir korku oldu yoksa düşünürdüm fakat şimdi verdiğiniz linke girince açıkçası fiyatları çok aşırı yüksek buldum ama yinede sizden deneme setini düşünüyorum 

fiyat konusunda herkesin düşüncesi farklı olabilir, kimine çok pahalı gelir, kimine sakız parası gibi gelir, o konuda yorum yapamam.

ancak likitleri denemenizi öneririm. sonrasında parasını hak edip etmediğini yorum olarak yazabilirsiniz :)

goo.gl/qBNZmW
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DadasAdam
    DadasAdam's avatar
    Erkek

Ohw'nin tadını aldıysan diğer çoğu likiti içemezsin hocam. O yüzden sana yegane önerim şudur:

180 ml 6mg ohw likit (240 TL) al, yanında kaliteli 100ml 6mg nbase al (20-30TL) ikisini güzelce karıştırıp lıkır lıkır iç.

Kazançların:

+ Ohw'nin aroması çok yoğun olduğu için fazla aroma kaybı yaşamayacaksın. Denendi onaylandı.

+ 280 ml ohw kalitesindeki likiti maksimum 280 TL'ye getirmiş olacaksın.

+ 6mg olduğu için hem fazla boğazın yanmayacak hem de 3mg'ye göre daha fazla kesecek, az içeceksin.

+ Aylarca yeni likit almakla falan uğraşmayacaksın.

Tek aroma bir süre sonra bayar (280 ml boyunca aynı aroma...) o yüzden bunu 15 veya 30 ml dolum ohw likitlerle denemeni öneririm.

15 ml ohw + 10 ml nbase, 30 ml ohw + 25 ml nabse gibi.

Bir anadan dünyaya gelen yolcu...
Toplam Hit: 1781 Toplam Mesaj: 11
likit esigara ohw liqua