folder Tahribat.com Forumları
linefolder Webmaster ve Yazılım Geliştiriciler
linefolder E Ticaret Sistemi Kurarken Tercihleriniz Nelerdir

E Ticaret Sistemi Kurarken Tercihleriniz Nelerdir

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    TheAvenqer
    TheAvenqer's avatar
    Erkek

Hocalar internet musteriniz atiyorum internet uzerinden bal satmak istiyor odemeyi direk site uzerinden karttan halletmek istiyor tam olarak neler gerekiyor boyle bir site icin veya nasil hazir tasarimlar var 

Bildigim kadariyla odemeyi payu ile internet uzerinden direk halledilebiliyor

Payu dan daha once boyle bir sistem hazirlayan var mi tam olarak nasil oluyor

Bot ve lisans ihtiyaçlarınız için pm atınız.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    trooper
    trooper's avatar
    Erkek

öncelikli olarak yazılım kısmı,

Bir eticaret yazılımı belirlemen gerekiyor opencart,prestashop, gibi ücretsiz yazılımlar ya da tek ürün satışı yapacaksa wp ile iş yapabilir yok pro olsun diyorsa ücretli yazılımlar bulunabilir ya da bir yazılımcıya proje dahilinde yazdırılabilir.Ödeme alabilmek için sanal pos olması gerekir.Sanal pos için kullanılan yazılımda uygun ödeme modüllerini bulman gerekir hangi sistem hangi banka gibi.

Yasal işler olarak,

İster payu olsun ister bankadan sanal pos olsun vergi levhan olması lazım 

ZzZzZzZ...!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mkeles84
    mkeles84's avatar
    Erkek

https://www.iyzico.com bir de böyle bir site var.  Sanal POS'lar, yıllık ücretlerini ya da ürün başına alınan miktarlara bakmak lazım. Hatta bir ara Kuveyttürk POS ücretsiz ama 21 gün sonra hesaba para geçiyor diyorlardı. Tabi bunlarda olması gereken evraklar sabit.

İmza Sirküleri

Vergi Levhası Fotokopisi

Şirket Ortaklarının Kimlik Fotokopileri

Adınıza/Şirketinize ait Banka Hesap Dekontu

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cemnet
    cemnet's avatar
    Erkek

Öncelikle yazılım/tasarım aşamalarını güzelce çözmen lazım. Sonra sanal pos kısmında ben yardımcı olurum pm atarsın.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    TheAvenqer
    TheAvenqer's avatar
    Erkek

Evrakları firma veya kurum zaten hazırlamış varsayıyorum benlik kısmı öğrenmeye çalışıyorum opencart aklımda öğrenmek var veya başka tavsiyeniz var mı bunu öğren şu açıdan daha iyidir dediğiniz

Bot ve lisans ihtiyaçlarınız için pm atınız.
Toplam Hit: 692 Toplam Mesaj: 5
e ticaret