E-Ticaret Sistemi Öneri Talebi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    amg
    amg's avatar
    Erkek

50 katagorili 3000 ürünlü bir e ticeret sitesi açmayı düşünüyorum. Daha önce godady deki serverımızda opencart kullanıyorduk. Fakat ciddi performans sorunları var. Ücrtetli eklentilerlede bu sorunu çözemedik. Bu sebeple profesyonel bir çözüm arıyorum.
    Bulut ortamda kullanılan projesoft, ideasoft gibi e-ticaret sistemlerinden hangisini önerirsiniz?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    muratsahin93
    muratsahin93's avatar
    Erkek

Eticaret siteniz ne ile ilgili.Yani ne satıyorsunuz acaba ?

İmza atamıyorum , parmak basayım
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    intialcatalog
    intialcatalog's avatar
    Erkek

İş yeri için ideasoftan aldık, yakşalık 1000 ürünümüz bulunuyor. Arasıra kesintiler olabiliyor onun dışında bir sorun yaşamadım şimdiye kadar.

Burada senin beklentilerinde önemli. Günlük ziyaretci sayın, ek modül ishitiyacın vb..

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    amg
    amg's avatar
    Erkek

@intialcatalog Tesekkurler, simdilik cok bir ziyaretcimiz olmuyor, aylik 1-2 urun satiliyor. Adwords reklami da vermeyi planliyorum, donus oldukca yatirimi arttirabilirim.

@muratsahin93 Mutfak malzemesi satiyoruz, normalde sattigimiz urunleri internetten de satmak istiyoruz.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Reklamcı.
    sezginari
    sezginari's avatar
    Erkek

Hocam kesinlikle @hipokondriyak ile iletişim kurmalısın.

Matbaa Baskı ve Promoyon İşleriniz Tbt'ye özel fiyat ile yapılır. Islak Mendil,Baskılı Kürdan, Baskılı Pipet, Baskılı Peçete, Baskılı Stick şeker üretim hanemiz mevcuttur.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    necroshine
    necroshine's avatar
    Erkek

ideasoft a girme derim. Ufacık bir değişiklik isteseniz olmaz sistemimizde yok derler.  veya herşeyin bir ücreti var.

hatta o tür sitelerle iş yapacağına hiç yapma. Yazılım bilgin varsa kontrol senin elinde olsun. al bir kiralık sunucu. yükle opencart derim.

Toplam Hit: 758 Toplam Mesaj: 6
e-ticaret