Earn.Com Airdroplari

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    g2k
    g2k's avatar
    Erkek

Selam muritler murideler,

Earn.com diye bi site var. (Eski adi 21.co) Asil kurulus amaci soyle birsey: Uye oluyorsunuz bi profiliniz oluyor ve bazi listelere kayit oluyorsunuz mesela facebook kullanicilari, javascript gelistiricileri, github kullanicilari vs. Sonra github kullanicilarina soru sormak, anket yapmak isteyen kisiler site uzerinden bu listeye mesaj atiyor. ve sizde bunu cevaplayarak para kazaniyorsunuz. Ya da profil linkinizi sosyal medya hesaplarinizda paylasiyorsunuz site uzerinden size mesaj gondermenin kac para olacagini seciyorsunuz 1$, 5$ falan birisi size mesaj gonderince para hesabiniza geliyor.

Ama son 1 aydir cryptocurrency airdroplari uzerine yogunlastilar her gun birkac tane airdrop geliyor. Eth adresini giriyorsun airdropa katiliyorsun cok kolay bi sekilde. Ve her katildiginiz airdrop icin de 1$ hesabiniza geliyor. Benim su an 8$ dolarim var 5-6 tane airdropa katildim. Daha once bu airdrop olayi yokken cevapladigim sorulardan 12$ kazanip onu da bitcoin olarak binance'e cekmistim. Parayi cekmek icin bi alt limit yok sanirim ben direk 12$ cekebilmistim.

Hem airdroplara kolay katilmak hem de uc bes birsey kazanip onla da ufak coinler almak icin guzel bi sistem. kullanabilirsiniz.

Refli linkimden uye olursaniz ve hesabiniz verified olursa bana 1$ geliyor. Yok kardes ben refsiz istiyorum diyorsaniz onu asagiya ekliyorum.

Refli: earn.com/saygin/referral/?a=2vlv4xc9njrnjnno

Refsiz: earn.com

g2k tarafından 23/Şub/18 15:34 tarihinde düzenlenmiştir

g2k[et]tahribat[dat]com
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    carizart
    carizart's avatar
    Erkek

hocam katıldığımız airdroplardan gelen coinlerin üzerine onlar mı çöküyor yoksa onlarda mı bizde kalıyor.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    g2k
    g2k's avatar
    Erkek

yok hocam kimse birseyin uzerine cokmuyor. yazdigin eth adresine geliyor tokenlar.

g2k[et]tahribat[dat]com
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    carizart
    carizart's avatar
    Erkek
    g2k bunu yazdı

yok hocam kimse birseyin uzerine cokmuyor. yazdigin eth adresine geliyor tokenlar.

eyw hocam saolasın 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aksata
    aksata's avatar
    Erkek

Göndermeye kalkınca hesabım askıya alındı. İnanmayın böyle şeylere

Bazıları özgürlüğü sadece kendileri gibi düşünenlere reva görüyor...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GuArDiAn55
    GuArDiAn55's avatar
    Erkek

earn.com/guardian55/referral/?a=m2nkvcjcg70allh5  bu da benim referansım eklemezsem olmaz. site sayesinde ayda 100 lira falan geliyor işte. güzel sistem. şimdiye kadar 2 defa btc çektim sorun olmadı hesabınız nasıl askıya alındı? bu vakitlerde çekim yapmak en mantıklısı hazır bitcoin feeleri düşmüşken. 

GuArDiAn55 tarafından 23/Şub/18 23:29 tarihinde düzenlenmiştir

HACKEROKAN!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    g2k
    g2k's avatar
    Erkek
    aksata bunu yazdı

Göndermeye kalkınca hesabım askıya alındı. İnanmayın böyle şeylere

12$ dolar çektim hesabıma diyorum hala inanmayın diyorsun. Bilip bilmeden atıp tutanlara hastayım. Hesabın askıya alındı diyorsa da aslında askıya alınmıyor öyle bi uyarı veriyor sadece. Supporta yazdığın zaman düzeltiyorlar ve çekebiliyorsun. Deneyebilirsin. 

g2k tarafından 24/Şub/18 00:01 tarihinde düzenlenmiştir

g2k[et]tahribat[dat]com
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aksata
    aksata's avatar
    Erkek

Support nerede. Support a ne yazdın da düzeldi

Bazıları özgürlüğü sadece kendileri gibi düşünenlere reva görüyor...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    g2k
    g2k's avatar
    Erkek
    aksata bunu yazdı

Support nerede. Support a ne yazdın da düzeldi

https://www.dropbox.com/s/grkax4h37gpiuy2/Screenshot%202018-02-24%2014.24.58.png?dl=0

hesabınız durduruldu şu email adresiyle iletişime geçin gibi birşey diyor. ordaki mail adresine yazdım.

g2k[et]tahribat[dat]com
Toplam Hit: 2043 Toplam Mesaj: 9
crypto airdrop